|
|
|
AKTUALNOŚCI
|
|
Klasyfikacja I biegu GP2015 |
|
|
Kat. I CHŁOPCY
Miejsce
|
Nazwisko i
imię
|
Kogo
reprezentuje
|
Punkty
|
-
|
Sadowski
Krystian |
MKB TEAM
Małkinia |
30 |
-
|
Wasieńko
Bartosz |
UKS Olimpia
Prostyń |
29 |
-
|
Pajura Jan |
MKB TEAM
Małkinia |
28 |
-
|
Krzywicki
Kacper |
MKB TEAM
Małkinia |
27 |
-
|
Pawłowski
Adrian |
MKB TEAM
Małkinia |
26 |
-
|
Rostkowski
Dawid |
MKB TEAM
Małkinia |
25 |
-
|
Siwiński Eryk |
UKS Olimpia
Prostyń |
24 |
-
|
Jadczak Daniel |
MKB TEAM
Małkinia |
23 |
-
|
Stasiak
Sebastian |
UKS Olimpia
Prostyń |
22 |
-
|
Gańko Dawid |
MKB TEAM
Małkinia |
21 |
-
|
Siwiński Dawid |
UKS Olimpia
Prostyń |
20 |
-
|
Wujek Mariusz |
UKS Olimpia
Prostyń |
19 |
-
|
Bordziak Aron |
SP Nr2
Małkinia Górna |
18 |
-
|
Figoń Antoni |
MKB TEAM
Małkinia |
17 |
-
|
Antoniak
Oliwier |
MKB TEAM
Małkinia |
16 |
-
|
Majewski
Kacper |
MKB TEAM
Małkinia |
15 |
-
|
Szymańczyk
Szymon |
SP Nr2
Małkinia Górna |
14 |
-
|
Ołtarzewski
Mateusz |
SP Nr2
Małkinia Górna |
13 |
-
|
Mielcarz
Mateusz |
UKS Olimpia
Prostyń |
12 |
-
|
Samsel Jakub |
SP Nr2
Małkinia Górna |
11 |
-
|
Ołtarzewski
Karol |
UKS Olimpia
Prostyń |
10 |
-
|
Rutkowski
Szymon |
MKB TEAM
Małkinia |
9 |
-
|
Wojtkowski
Mateusz |
MKB TEAM
Małkinia |
8 |
-
|
Dawidczyk
Janusz |
SP Nr2
Małkinia Górna |
7 |
-
|
Borowy Jan |
MKB TEAM
Małkinia |
6 |
Kat. I DZIEWCZĘTA
Miejsce
|
Nazwisko i
imię
|
Kogo
reprezentuje
|
Punkty
|
-
|
Wujek Klaudia |
UKS Olimpia
Prostyń |
30 |
-
|
Szczepańska
Justyna |
SP Zaręby
Kościelne |
29 |
-
|
Szymańczyk
Klaudia |
SP Nr2
Małkinia Górna |
28 |
-
|
Stepnowska
Natalia |
UKS Olimpia
Prostyń |
27 |
-
|
Talarek
Wiktoria |
UKS Olimpia
Prostyń |
26 |
-
|
Wujek Patrycja |
UKS Olimpia
Prostyń |
25 |
Kat. II CHŁOPCY
Miejsce
|
Nazwisko i
imię
|
Kogo
reprezentuje
|
Punkty
|
-
|
Wujek Dawid |
UKS Olimpia
Prostyń |
30 |
-
|
Sobotka
Mateusz |
UKS Olimpia
Prostyń |
29 |
-
|
Wiechowski
Szymon |
UKS Olimpia
Prostyń |
28 |
-
|
Ber Mateusz |
UKS Olimpia
Prostyń |
27 |
-
|
Danaj Jakub |
UKS Olimpia
Prostyń |
26 |
-
|
Skoneczny
Paweł |
UKS Olimpia
Prostyń |
25 |
-
|
Derbich
Mateusz |
MKB TEAM
Małkinia |
24 |
-
|
Białobrzeski
Paweł |
MKB TEAM
Małkinia |
23 |
-
|
Jaworski Jakub |
MKB TEAM
Małkinia |
22 |
-
|
Tymiński Dawid |
MKB TEAM
Małkinia |
21 |
-
|
Sobotka
Mateusz |
UKS Olimpia
Prostyń |
20 |
-
|
Suski Kacper |
UKS Olimpia
Prostyń |
19 |
Kat. II DZIEWCZĘTA
Miejsce
|
Nazwisko i
imię
|
Kogo
reprezentuje
|
Punkty
|
-
|
Kalinina
Wiktoria |
SP Nr2
Małkinia Górna |
30 |
-
|
Jaworska
Dominika |
PG Nr2
Małkinia Górna |
29 |
-
|
Kondratiuk
Karolina |
UKS Olimpia
Prostyń |
28 |
-
|
Zawadzka
Martyna |
UKS Olimpia
Prostyń |
27 |
-
|
Jakubik
Aleksandra |
UKS Olimpia
Prostyń |
26 |
-
|
Sobotka Marta |
UKS Olimpia
Prostyń |
25 |
-
|
Łubkowska
Karolina |
UKS Olimpia
Prostyń |
24 |
Kat. III MĘŻCZYŹNI
Miejsce
|
Nazwisko i
imię
|
Kogo
reprezentuje
|
Punkty
|
-
|
Nowak Paweł |
PUKS ROCH
Jasienica |
30 |
-
|
Michalczuk
Kamil |
MKB TEAM
Małkinia |
29 |
-
|
Piech Piotr |
MKB TEAM
Małkinia |
28 |
-
|
Suchcicki
Marek |
PUKS ROCH
Jasienica |
27 |
-
|
Wronek Hubert |
UKS Olimpia
Prostyń |
26 |
-
|
Borowy Marcin |
UKS Olimpia
Prostyń |
25 |
-
|
Rosiński
Arkadiusz |
WKB META
Lubliniec |
24 |
-
|
Długołęcki
Sławomir |
MKB TEAM
Małkinia |
23 |
-
|
Skowroński
Dawid |
UKS Olimpia
Prostyń |
22 |
-
|
Żach Andrzej |
MKB TEAM
Małkinia |
21 |
Kat. III KOBIETY
Miejsce
|
Nazwisko i
imię
|
Kogo
reprezentuje
|
Punkty
|
-
|
Antoniak
Sylwia |
MKB TEAM
Małkinia |
30 |
-
|
Samsel Beata |
MKB TEAM
Małkinia |
29 |
-
|
Wańczyk
Magdalena |
PUKS Młode
Orły |
28 |
-
|
Kalarus
Anastazja |
UKS Olimpia
Prostyń |
27 |
-
|
Żach Teresa |
MKB TEAM
Małkinia |
26 |
-
|
Zawadzka
Martyna |
UKS Olimpia
Prostyń |
25 |
[Oops! Twoja przeglšdarka nie akceptuje pływających
ramek]
|
|