Newsy:

Spotkanie organizacyjne Wolontariuszy WOŚP

Uwaga Wolontariusze, w piątek 8 stycznia o godz. 14,00 zapraszamy do Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Małkini Górnej. Rozdawać będziemy puszki, identyfikatory i serduszka WOŚP. Osoby zainteresowane  po odbiór zgłaszają się osobiście.

  Newsy:

Zajęcia taneczne w styczniu

Informujemy osoby uczęszczające na zajęcia taneczne do Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu, że w miesiącu styczniu spotkamy się w następujących terminach: 8 stycznia (piątek) 16.30-18.00 , 23 stycznia (sobota) 10.00-13.00 podwójne zajęcia , 29 stycznia (piątek) 16.30 -18.00. Zapraszamy.

  Newsy:

Kurs języka rosyjskiego

Zapraszamy na kurs języka rosyjskiego. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 12 stycznia o godz. 18.00 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Małkini Górnej.

  Newsy:

Koncert Bożonarodzeniowy i Szopka w obiektywie

  Newsy:

Zapraszamy na Koncert Bożonarodzeniowy

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy Małkinia Górna i Gości na Operetkowy Koncert Bożonarodzeniowy. Wystąpią soliści Warszawskiej Opery Kameralnej w osobach: Anna Wyrzykowska - sopran, Piotr Jakacki - tenor, przy akompaniamencie Justyny Paszkiewicz. Koncert odbędzie się w dniu 19 grudnia 2009r. o godz. 17:30 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 2. Ponadto w sobotę od godz.16:00 do 19:00 w niedzielę zapraszamy do zwiedzania żywej Szopki Bożonarodzeniowej.

  Newsy:

Sztab WOŚP zaprasza po ANKIETY

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaprasza osoby zgłoszone przez Samorządy Szkolne po odbiór ANKIET. Aby odebrać Ankietę, należy zgłosić się do Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Małkini Górnej z legitymacją szkolną i aktualnym zdjęciem.

  Newsy:

Konkurs Ekologiczno-Geograficzny

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małkini Górnej oraz instruktor Koła Geograficzno - Ekologicznego Teresa Żach zaprasza młodzież Szkół Podstawowych i Gimnazjów na konkurs z dziedziny Ekologii i Geografii, który odbędzie się dn. 10 grudnia 2009r. godz. 14:00 w sali GOKiS. Uczestnicy konkursu odpowiadają  ustnie na pytania instruktora.
Przewidziano atrakcyjne nagrody ufundowane przez Dyrektora GOKiS i sponsorów.
  Newsy:

Zajęcia taneczne w grudniu

Informujemy osoby uczęszczające na zajęcia taneczne do Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu, że w miesiącu grudniu spotkamy się w następujących terminach: 5 grudnia (sobota) 09.30-12.20 i 18 grudnia (piątek) 15.30-18.20 - podwójne zajęcia. Zapraszamy

  Newsy:

Koło Teatralne zaprasza na zajęcia

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza dzieci i młodzież na spotkanie organizacyjne Koła Teatralnego. Spotkanie odbędzie się 17 grudnia 2009r. o godz. 17,00. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tą formą spędzania czasu wolnego.
  Newsy:

Konkurs Wiedzy Ekologicznej

W dniu 26 listopada 2009r w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu odbył się konkurs z wiedzy ekologicznej, geograficznej i przyrodniczej. Wyłoniono zwycięzców: I miejsce zdobył Łukasz Roguski, II miejsce -  Liwia Ogonowska, III miejsce - Natalia Korzeb.             <fotorelacja>
  Newsy:

Sztafeta Niepodległości

Już po raz dziesiąty Warszawskie Stowarzyszenie Katolickie zainicjowało sztafetę biegową z Zuzeli do Warszawy. Trasa podzielona była na kilka odcinków. Początek oczywiście z miejsca urodzin Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Na trasie z Zuzeli do Małkini biegli uczniowie LO z Czyżewa. Reprezentanci Gminy Małkinia Górna biegli z Małkini Górnej do Broku (17,3km).      więcej
  Newsy:

Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy informuje, że w miejscowości Małkinia Górna przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu, utworzył się Sztab XVIII Finału WOŚP. Informujemy, że Sztab podjął współpracę z Fundacją, uzyskał zgodę na działanie w formach przewidzianych w zezwoleniu MSWiA na przeprowadzenie zbiórki. Wszystkie zebrane w trakcie zbiórki pieniądze przekazane zostaną na jedyne konto Fundacji WOŚP PKO S.A. VIII/o Warszawa 58 1240 1112 1111 0010 0944 9739. Celem zbiórki w dniu 10.01.2010r. w dniu XVIII Finału WOŚP jest zbieranie środków na: Po raz drugi dla dzieci z chorobami onkologicznymi - na doposażenie klinik onkologicznych w sprzęt wysokospecjalistyczny. Prosimy o pomoc, we wszystkich przedsięwzięciach podejmowanych przez członków Sztabu dla realizacji określonego wyżej celu.

Uczniów chętnych do pracy na rzecz XVIII Finału WOŚP zapraszamy do Samorządów Szkolnych, które (do końca listopada) przekażą do Sztabu w GOKiS, listy chętnych. Następnie Sztab wybierze grupę ok 55 osób, które będą kwestować na ulicach Gminy Małkinia Górna.

  Newsy:

Wyniku Konkursu Piosenka Patriotyczna Południowego Podlasia i Mazowsza 2009

5 listopada w GOKiS w Sterdyni odbył się finał Konkursu Piosenki Patriotycznej Południowego Podlasia i Mazowsza. Po przesłuchaniu 25 podmiotów muzycznych komisja konkursowa przyznała następujące miejsca: w kat. do lat 9 nagrody nie przyznano, w kat. 10-15 lat - I miejsce Martyna Sikorska z Bogut Pianek oraz Monika Prokopczuk ze Sterdyni, w kat. powyżej 16 lat - I miejsce Katarzyna Napłoszek z Małkini, w kat. zespoły, chóry, schole - I miejsce Zespół ze Szkoły Podstawowej w Wólce Okrąglik. Nagrodę Grand Prix otrzymał Zespół "Żurawiacy" z Bogut Pianek. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, natomiast zwycięzcy poszczególnych kategorii dodatkowe nagrody, które zostaną wręczone podczas Koncert Galowego w dniu 11 listopada 2009r. Gratulujemy.

  Newsy:

Eliminacje gminne do Konkursu Piosenki Patriotycznej Południowego Podlasia i Mazowsza 2009

29 października w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu odbyły się eliminacje gminne do Konkursu Piosenki Patriotycznej Południowego Podlasia i Mazowsza 2009. Komisja konkursowa w składzie: p. Bernadeta Wiatr i p. Tomasz Maciuszko wyłoniła zwycięzców: w kat. soliści do lat 9 zwyciężyła Gabrysia Steć z SP nr2 w Małkini Górnej a w kat. soliści od 10 do 15 lat - Paulina Sokołowska z SP w Kańkowie, w kat. powyżej 16 lat - Katarzyna Napłoszek z ZS im. St. Staszica. Wyróżnienia otrzymały: Paulina Scześniak z SP w Kańkowie, Martyna Głowacka z ZSG nr1 w Małkini Górnej i Monika Siwek z SP w Kańkowie. Wszystkim gratulujemy wspaniałych wykonań utworów patriotycznych a za zwycięzców trzymamy kciuki, ponieważ 5 listopada będą reprezentować naszą Gminę na eliminacjach finałowych w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Sterdyni.                           <fotorelacja>

  Newsy:

Język Angielski

10 listopada (wtorek), rusza nauka języka angielskiego. Osoby zainteresowane zapraszamy na zajęcia organizacyjne o godz. 17:00.

  Newsy:

Koncert Pieśni Patriotycznej

Wójt Gminy Małkinia Górna, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu oraz Proboszczowie małkińskich parafii w przededniu obchodów Narodowego Święta Niepodległości zapraszają na Koncert Pieśni Patriotycznej. Podczas koncertu wystąpi zespołu z parafii św. Jozafata w Komorowie. Koncert odbędzie się po mszy na godz. 12:00, 8 listopada w kościele pw. Nawrócenia św. Pawła Apostoła, 15 listopada w kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego. Serdecznie zapraszamy.

  Newsy:

Zapraszamy na PREMIERĘ

W dniu 20 listopada miłośników teatru zapraszamy do Teatru Bajka na sztukę pt. "Zamknij oczy i myśl o Anglii". Typowa komedia omyłek i nieporozumień. Żony zamieniają mężów, mężowie upodobania seksualne, dziewczyna z agencji towarzyskiej musi udawać pielęgniarkę .... Wyjazd z placu GOKiS o godz. 17:15. Koszt 75zł. Zapisy przyjmujemy do 7 listopada. Zapraszamy.

  Newsy:

JESIENNE BIEGI 2009

17 października 2009r. na terenie małkińskiego lasku położonego za Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu odbyły się XI Jesienne Biegi Małkińskie. Już jedenaście lat wszyscy chętni z Gminy Małkinia Górna i nie tylko toczą zmagania biegowe na ścieżce biegowej w lasku małkińskim.       WIĘCEJ

  Newsy:

Udany występ biegaczy MKB TEAM Małkinia 

Wspaniały występ biegaczy Małkińskiego Klubu Biegacza TEAM był ozdobą festynu biegowego zorganizowanego 4 października 2009r. na stadionie lekkoatletycznym Juvenia w Białymstoku. Były to zawody niecodzienne, ponieważ ścigano się nie na określonym dystansie tylko w określonym czasie. Najstarsza kategoria wiekowa czyli 16 lat i więcej startowali w biegu godzinnym, szkoły gimnazjalne biegali 12 minut czyli tzw. test Cooppera oraz szkoły podstawowe biegali 6 minut.

Do klasyfikacji drużynowej liczył się łączny czas 10 zawodników w każdym biegu uzyskany przez jedną drużynę. Drużyna prowadzona przez Andrzeja Żacha okazała się, że jest silna jako grupa. W doborowym towarzystwie zajęła drugie miejsce otrzymując od organizatorów okazały puchar.

Duże wrażenie na organizatorach wywarł Piech Piotr, który w ciągu 1 godz. przebiegł 15km. W kategorii szkół gimnazjalnych najdłuższy dystans z zawodników MKB TEAM przebiegł Maliszewski Rafał, a w kategorii szkół podstawowych Szram Konrad. Był to dość poważny bodziec szczególnie dla najmłodszych zawodników do dalszego uprawiania sportu. Nieczęsto tak młodzi zawodnicy mają zaszczyt podziwiać i startować na wspaniałym obiekcie lekkoatletycznym. Przyznali po zawodach, że nogi trochę trzęsły się na starcie, ale w miarę upływającego czasu wszystko wróciło do normy.

Jak wiadomo do biegania trzeba mieć silny charakter. To sport, który mogą uprawiać tylko twardzi i waleczni ludzie. Zawody w Białymstoku posłużyły na poprawianie nastroju jesiennych szarych dni.                                  foto

  Newsy:

Konkurs Piosenki Patriotycznej Południowego Podlasia i Mazowsza 2009

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małkini zaprasza dzieci, młodzież i zespoły wokalno-instrumentalne z terenu naszej gminy do wzięcia udziału w eliminacjach do Konkursu Piosenki Patriotycznej Południowego Podlasia i Mazowsza 2009. Eliminacje gminne odbędą się 29 października o godz. 11.00 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Małkini. Zgłoszenia uczestników przyjmujemy wyłącznie na kartach zgłoszeniowych do 27 października.     regulamin ,   karta zgłoszeniowa

  Newsy:

 

  Newsy:

Zapraszamy do Koła Plastycznego

Z początkiem października ruszyło Koło Plastyczne, którego opiekunem jest p. Joanna Sokołowska. Zajęcia w Kole odbywają się w piątki od godz. 15:00. Zapraszamy.

  Newsy:

Zajęcia taneczne w październiku

Informujemy osoby uczęszczające na zajęcia taneczne do Gminnego Ośrodka Kultury i Sporty, że w miesiącu październiku spotkamy się w następujących terminach: 2, 16, 23, 30 (piątek) 17.10-18.30. Zapraszamy

  Newsy:

Grand Prix

W dniu 18 września ruszają po przerwie wakacyjnej biegi przełajowe. Będą to ostatnie biegi z cyklu X Grand Prix. Rejestracja zawodników od godz. 15:00.

Biegi będą poświęcony pamięci zmarłego tragicznie byłego zawodnika MKB TEAM MARCINA   WULTAŃSKIEGO. Marcin tym razem dobiegł do ostatniej mety przegrywając z rywalem, którym był wypadek. Jeśli znałeś Marcina uczcij Jego pamięć..

  Newsy:

PIKNIK "Smakołyki i ciekawostki z Gliny"

5 września na placu w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu odbył się piknik kończący Kiermasze "Smakołyki i ciekawostki z Gliny". Wystawcy zaprezentowali swojskie potrawy, owoce, warzywa, jajka, miody oraz własnoręczne wyroby. Ponadto można było przy niewielkiej pomocy ulepić z gliny garnuszek, wymłócić cepem zboże, popracować na kołowrotku itp.

W dniach 5-12 września w sali GOKiS prezentujemy wystawę rękodzieła artystycznego i użytkowego autorstwa uczestników Kiermaszy - zapraszamy.

  Newsy:

Dożynki Gminne 2009

  Newsy:

 

W dniu 30 sierpnia 2009. na stadionie sportowym w Małkini Górnej  odbędą się Dożynki Gminne.
  Uroczystości rozpoczną się o godz. 12.00 polową Mszą św., podczas której sołectwa będą mogły złożyć w darze przygotowane na tę uroczystość wieńce dożynkowe z płodów rolnych. Następnie zaplanowano występy zespołów ludowych, naprzemian z potyczkami w Turnieju Sołectw. Około godz. 20:00 wystąpi zespół disco polo JUNIOR. Serdecznie zapraszamy.
  Newsy:

 

Fotorelacja z Obchodów Rocznicy CUDU NAD WISŁĄ oraz Święta Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Małkini Górnej

  Newsy:

FOTORELACJA z WYŚCIGU

TOUR de POLOGNE

  Newsy:

Turniej Tenisa Stołowego

29 lipca o godz. 12,00 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu odbędzie się wakacyjny turniej tenisa stołowego w kat. wiekowej 7-11 lat, natomiast 30 lipca o godz. 12,00 w kat. 12-15 lat. Zapisy zawodników przyjmujemy w dniu turnieju do godz. 11,50. Serdecznie zapraszamy.
  Newsy:

  Newsy:

  Newsy:

Wakacyjny teatrzyk - "Bocian i żabka"

21 lipca w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu odbył się wakacyjny teatrzyk dla dzieci pt. "Bocian i żabka", w wykonaniu aktorów z teatru ART-RE z Krakowa. Następne przedstawienie pt. "Muzykanci z Bremy" odbędzie się 4 sierpnia o godz. 15.00, na które juz serdecznie zapraszamy.                                                      <fotorelacja>
  Newsy:

Przeżyjmy to jeszcze raz - NNŚ 2009

 

  Newsy:

Maraton Taneczny

W dniach 26-28 czerwca br. w naszym Ośrodku odbył się Maraton Taneczny. W piątek, sobotę i niedzielę od godz. 8:00 do 17:00 tancerze ćwiczyli nowe układy i powtarzali starsze. Ponadto sobotnie treningi zakończyły się wspólną dyskoteką, natomiast w niedzielę o godz. 19:00  odbyła się tzw "Bitwa Tancerzy" (Battle Dance Sesion). Zwycięzcy tejże bitwy otrzymali stypendium taneczne od p. Marty Dąbrowskiej - instruktorki tańca nowoczesnego. Zapraszamy do fotogalerii.

 
  Newsy:

Obóz sportowy w Wilkasach

W czwartek 2 lipca o godz. 14.00 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małkini zaprasza na spotkanie organizacyjne uczestników, rodziców i opiekunów wyjazdu na obóz sportowy w Wilkasach.
 
  Newsy:

Dziękujemy Wam

Organizatorzy festynu Nadbużańska Noc Świętojańska serdecznie  dziękują sponsorom, którymi w tym roku byli: Browar Żubr, PHU "HAST" Hanna i Stanisław Kuciel, Firma Transportowo-Usługowa Mirosław Przesmycki, Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej, "SAMSMAK", BD ART. Pęscy Spółka Jawna, "KEFAL" Kempisty Spółka Jawna, Hurt Detal Romuald Rolek, PHU "MADO" Andrzej Mróz, TU UNIQA Mirosław Helcbergiel, Agencja Ochrony "TARCZA", FHU Linsky Sklep Komputerowy, Drukarnia "Wiktoria", ROCKWOOL POLSKA, Szpital Powiatowy w Ostrowi Mazowieckiej, Krzysztof i Tomasz Pyrgiel Usługi Transportowe, FHU "RYLEX" Stanisław Leoniak, FHU Artur Jaworowski.

Serdecznie dziękujemy za współpracę patronom medialnym: Tygodnik Ostrołęcki, Radio Nadzieja, Nowości Ostrowskie, Rozmaitości Ostrołęckie, Małkińska Telewizja Kablowa, Małkiński Serwis Internetowy, Ostrowski Serwis Internetowy.

Dziękujemy także za pomoc wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i obsługę festynu w tym: pracownikom Urzędu Gminy w Małkini Górnej z panem Wójtem Markiem Kubaszewskim, pracownikom Gminnej Biblioteki Publicznej, pracownikom Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, Policjantom z Małkini Górnej z Komendantem Grzegorzem Przesmyckim oraz Policjantom z Ostrowi Maz. z Komendantem Andrzejem Choromańskim, Ochotniczej Straży Pożarnej i komendantowi Witoldowi Biegajowi oraz komendantowi PSP Krzysztofowi Hoffmanowi, Dyrektorowi Szpitala Powiatowego Andrzejowi Sawoniemu i obsłudze medycznej z karetki pogotowia, Kierownictwu i Pracownikom Środowiskowego Ogniska Wychowawczego, Pani Agnieszce Krasinkiewicz oraz grupie teatralnej, Panom: Arkadiuszowi Rosińskiemu, Sylwestrowi Sierocie, Bogdanowi Ojdana, Andrzejowi Żach, Wiesławowi Zalewskimu, wolontariuszom, wykonawcom, zespołom i wszystkim pozostałym osobom, które przyczyniły się i pomogły przy organizacji i prowadzeniu festynu.

 
  Newsy:

Nadbużańska Noc Świętojańska zwycięzcy biegu

 
  Newsy:

Nadbużańska Noc Świętojańska

 
  Newsy:

Spławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Małkinia Górna - Nadbużańska Noc Świętojańska

 
  Newsy:

Turniej Piłkarski o Puchar Prezesa MKS Małkinia Nadbużańska Noc Świętojańska

 
  Newsy:

Bieg o Nagrodę Wójta Gminy Małkinia Górna Nadbużańska Noc Świętojańska

 
  Newsy:

Turniej Siatkarski o Puchar Dyrektora GOKiS Nadbużańska Noc Świętojańska

 
  Newsy:

Zawody biegowe w Mińsku Mazowieckim

Wspaniałe humory dopisywały biegaczom Małkińskiego Klubu Biegacza TEAM podczas powrotu z zawodów biegowych 31 maja 2009r. Festyn biegowy zgromadził biegaczy ze wszystkich kategorii wiekowych, począwszy od przedszkolaków do zaawansowanych weteranów włącznie. Do sukcesów małkińskich biegaczy zdążyliśmy się już trochę przyzwyczaić, ale to czego dokonali Piech Piotr i Kamil Michalczuk w biegu głównym na 15km zasługuje na olbrzymie wyróżnienie.   więcej
 
  Newsy:

Zajęcia taneczne w czerwcu

Terminarz zajęć tanecznych przygotowany przez p. Martę Dąbrowską. W czerwcu grupy mają zajęcia łączone: 12 czerwiec (piątek) 13.30-16.30-2 zajęcia, 13 czerwiec (sobota) 9,30-11,00.     Zapraszamy.
 
  Newsy:

Mistrzostwa Gminy Szkół Podstawowych i Gimnazjów w biegach przełajowych

27 maja w małkińskim lasku za Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu odbyły się X Mistrzostwa Gminy Małkinia Górna Szkół Podstawowych i Gimnazjów w biegach przełajowych. Oto wyniki końcowe.
 
  Newsy:

Dzień Dziecka

31 maja w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Małkini wspólnie z Środowiskowym Ogniskiem Wychowawczym TPD zorganizowaliśmy Dzień Dziecka. Mimo złej pogody, do wspólnej zabawy  nie trzeba było długo namawiać. Pierwszą część konkursowo - zabawową prowadziło Studio Artystyczne "Forma", a w drugiej części programu zaprezentował się Teatr Art-Re w przedstawieniu pt: "Lato u Kubusia Puchatka". Wszystko to odbyło się dzięki naszym niezawodnym sponsorom: SMLW "Zacisze" i SLMW "Małkinianka", którym w imieniu Dzieci dziękujemy.   <foto>
 
  Newsy:

Nadbużańska Noc Świętojańska tuż, tuż

Już za niespełna miesiąc rozpoczną się wakacje. Większość już odlicza czas do ostatniego dzwonka, my natomiast odliczamy dni do najbardziej oczekiwanej imprezy Małkini, jaką jest Nadbużańska Noc Świętojańska. W tym roku obchodzimy mały jubileusz a mianowicie jej 10-cio lecie. Do wspólnego świętowania zapraszamy Państwa 20-21 czerwca 2009r., a udaną zabawę gwarantują nam między innymi tegoroczne gwiazdy: zespół ŁZY, Królowa Disco Polo ETNA, zespół BOYS.   Nadbużańska Noc Świętojańska to nie tylko koncerty muzyczne, turnieje sportowe i biesiada, to również doskonałe miejsce do promocji na rynku gminy, powiatu a nawet i województwa. Zainteresowanych zapraszamy do współpracy a pozostałym Państwu życzymy udanej zabawy.  
 
  Newsy:

Dzień Matki

26 maja z okazji Dnia Matki w naszym Ośrodku odbył się okolicznościowy koncert Chóru Gminnego. Autorski program pp. B. Wiatr i T. Maciuszko, obejrzały Mamy dzieci uczęszczających do kół zainteresowań naszego Ośrodka. <foto>
 
  Newsy:

Zajęcia taneczne na maj

Terminarz zajęć tanecznych przygotowany przez p. Martę Dąbrowską na miesiąc maj: 8 maj (piątek) 15.25-16.55 gr.1 i gr.2 zajęcia łączone, 16.55-18.25 próba gr.2; 15 maj (piątek) 16.55-18.25 gr.1 i gr.2 zajęcia łączone;  22 maj (piątek) 15.25-16.55 gr.1, 16.55-18.25 gr.2; 29 maj (piątek) 15.25-16.55 gr.1,  16.55-18.25 gr.2       Zapraszamy.
 
  Newsy:

Mistrzostwa Gminy Szkół Podstawowych i Gimnazjów w biegach przełajowych

27 maja w małkińskim lasku za Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu odbędą się X Mistrzostwa Gminy Małkinia Górna Szkół Podstawowych i Gimnazjów w biegach przełajowych. Prawo startu mają wszyscy uczniowie małkińskich szkół, którzy nie mają przeciwwskazań do biegów długodystansowych, zostaną dopuszczani są przez swoich opiekunów oraz zaakceptują poniższy regulamin.
 
  Newsy:

Grand Prix 2009

8 maja (piątek) odbędzie się piaty bieg z cyklu X Grand Prix Małkini w biegach przełajowych. Początek zawodów godz. 1600 . Rejestracja zawodników od godz. 1500.  <więcej>
 
  Newsy:

X Festiwal Piosenki Przedszkolnej

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małkini Górnej zaprasza w dniu 31 maja 2009r o godz. 16.00 na X Festiwal Piosenki Przedszkolnej. Celem Festiwalu jest: prezentacja aktualnych osiągnięć przedszkolaków, kultywowanie różnorodnych form śpiewu, wyłonienie najlepszych małych artystów. Festiwal obejmuje dzieci przedszkolne, które oceniane będą w dwóch kategoriach: maluchy i starszaki. Zgłoszenia przyjmujemy do 25 maja. Organizator zapewnia nagrody i dyplomy dla wszystkich uczestników.              <karta zgłoszeniowa>

 
  Newsy:

Zawody spławikowe dla dzieci

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu oraz Zarząd Koła PZW nr42 w Małkini Górnej zapraszają dzieci i młodzież na zawody spławikowe. Zawody odbędą się w dniu 3 maja 2009r. o godz. 8:00 na "Bużysku". Zbiórka zawodników o 7:30. Serdecznie zapraszamy.

 
  Newsy:

Marsz Ekologiczny

21 kwietnia z okazji "Dnia Ziemi' na małkińskie ulice ruszyły liczne marsze ekologiczne. Marsze przeszły głównymi ulicami Małkini, nie omijając chyba żadnej instytucji. Dzieci głośno rzucanymi hasłami i kolorowymi planszami zachęcały do zmiany naszych złych zachowań i przyzwyczajeń. foto

 
  Newsy:

Zapraszamy do Kazimierza

Zespół Obsługi Szkół i Placówek Oświatowych w Małkini Górnej zaprasza w dniach 27-28 czerwca 2009r na wycieczkę do Kazimierza Dolnego nad Wisłą. W programie m.in. zwiedzanie: Janowca, Kazimierza i Nałęczowa.  więcej 

 
  Newsy:

Boyband - musical dla każdego

24 kwietnia zapraszamy Państwa na przedstawienie pt.: "BOYBAND". Jest to pasjonujący musical odważnie pokazujący kulisy show biznesu. Kilkanaście największych światowych hitów takich zespołów jak: NSYNC, TAKE THAT, BACKSTREET BOYS, WESTLIFE, elektryzująca choreografia i efekty świetlne - to wszystko zobaczycie Państwo na scenie! Wyjazd o godz. 15,15. Koszt biletu 75 zł. Zainteresowanych wyjazdem, prosimy o dokonanie wpłaty do 17 kwietnia br.
 
  Newsy:

Zajęcia taneczne na kwiecień

Terminarz zajęć tanecznych przygotowany przez p. Martę Dąbrowską na miesiąc kwiecień: 3 kwietnia (piątek) 15.25-16.55 gr1, 16.55-18.25 gr2; 17 kwietnia (piątek) 15.25-16.55 gr1, 16.55-18.25 gr2; 24 kwietnia (piątek) 15.25-16.55 gr1, 16.55-18.25 gr2; 25 kwietnia (sobota) 15.25-16.55 gr1, 16.55-18.25 gr2.                Zapraszamy.
 
  Newsy:

Grand Prix - zmiana terminu

Informujemy, że czwarte biegi X Grand Prix Małkini w biegach przełajowych organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małkini Górnej zaplanowane na 10 kwietnia 2009r. z przyczyn obiektywnych zostaną przeprowadzone o tydzień później tj. 17 kwietnia 2009r. godzina rozpoczęcia pozostaje bez zmian. Za zmianę terminu serdecznie przepraszamy.
 
  Newsy:

Język Angielski

Informujemy, że dn. 7 kwietnia (wtorek) o godz. 17,30 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu odbędzie się spotkanie organizacyjne dla osób zapisanych na kurs j. angielskiego. Na spotkaniu ustalą Państwo dogodne terminy i godziny spotkań z lektorem - obecność mile widziana.
 
  Newsy:

"ZIMNAR" dobiegł końca

Zimowy Maraton na Raty wymyślony przez Wojskowy Klub Biegacza META Lubliniec w 2000 roku to impreza już z dziewięcioletnią tradycją. Od pewnego czasu projekt ten znany jest szerszemu gronu biegaczy pod nazwą skróconą „ZIMNAR”, która powstała w Warszawie od skrótu Zimowy Maraton Na Raty i szybko się przyjęła w obiegowej terminologii.            <więcej>

 
  Newsy:

Grand Prix 2009

13 marca (piątek) odbędzie się trzeci bieg z cyklu X Grand Prix Małkini w biegach przełajowych. Początek zawodów godz. 1600 . Rejestracja zawodników od godz. 1500.  <więcej>
 
  Newsy:

Konkurs Wiedzy o Gminie Małkinia Górna

5 marca w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Małkini Górnej odbyła sie XI edycja Konkursu "Wiedzy o Gminie Małkinia Górna". Do udziału zgłosiło się ponad 60 uczniów, reprezentujących szkoły gminne. Oto szczegółowe wyniki oraz galeria.
 
  Newsy:

Teatr Komedia -  propozycja na marzec

27 marca zapraszamy Państwa na przedstawienie pt.: "Zamiana na wakacje". Znakomita obsada i dynamiczna inscenizacja przez kilkadziesiąt minut, gwarantują udaną zabawę. Wyjazd o godz. 15,30. Koszt biletu 68zł. Zainteresowanych wyjazdem, prosimy o dokonanie wpłaty do 19 marca br.
 
  Newsy:

Turniej Zakładów Pracy Gminy Małkinia Górna

8 lutego w hali sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 2 rozpoczął się Turniej Zakładów Pracy Gminy Małkinia Górna. Do udziału zgłosiły się następujące drużyny: B.D. Art., Ajinomoto, Dom-Bud, Cez-Szkol, P.P.H.U. Polak, Rockwool. Najbliższe spotkanie 1 marca - piłka nożna.    więcej

 
  Newsy:

Język Angielski

Centrum Języków Obcych LINGUA i Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małkini Górnej zapraszają osoby zainteresowane nauką języka angielskiego (metodą Callana). Zajęcia prowadzone będą w grupach 10 osobowych, od kwietnia br. Opłata za lekcję (50 minut) wynosi 7 zł. Zapisy w GOKiS do 15 marca.
 
  Newsy:

Konkurs plastyczny rozstrzygnięty

Uwaga, niżej wymienione osoby - uczestnicy konkursu plastycznego na "Bombkę choinkową" proszeni są o odbiór nagród z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu. Klasy "0": Łukasz Gaś, Maciej Wileński, Monika Kucharek i Jakub Zawelski. Klasy I-III: Emilia Tarnowska, Radek Wileński, Wiktoria Lipińska. Klasy IV-VI: Anna Filipowicz, Martyna Fidura, Natalia Suchcicka. Gimnazjum: Mariusz Sokołowski, Edyta Maliszewska, Aleksandra Olender. Wyróżnienia przyznano: Marcie Bednarczyk, Wiktorii Stanuchowskiej i Wiktorii Rzempołuch. Gratulujemy.
 
  Newsy:

Tłusty Czwartek - "dzień obżarstwa" :)

Tłusty Czwartek był niegdyś początkiem Tłustego Tygodnia - czasu wielkiego obżarstwa. Według jednego z przesądów, jeśli ktoś w Tłusty Czwartek nie zje ani jednego pączka - nie będzie się mu wiodło. W tym dniu już od godziny 10:00 uczniowie klasy III TG z Zespołu Szół im. St. Staszica (Monika Kazimierczyk, Magdalena Świerżyńska, Żaneta Fąk, Milena Guzek, Mateusz Ziółkowski i Kamil Borowy) pod bacznym okiem opiekunów pp. Elżbiety Rukat i Marii Tobies przygotowywali swojskie pączki, którymi mógł poczęstować się każdy mieszkaniec naszej gminy.

UWAGA: Po zjedzeniu 1 pączka należy: biegać przez 20 minut, jeździć na rowerze przez 54 minuty, spacerować przez 57 minut lub zjeść kolejnego i nie przejmować się niczym :)        <foto>

 
  Newsy:

Teatr Komedia - nasze propozycje

Kontynuując cykl naszych comiesięcznych wyjazdów do Teatru Komedia, przypominamy Państwu o najbliższym wyjeździe  (27 lutego) na przedstawienie pt.: "Fredro dla dorosłych mężów i żon". Zainteresowanych wyjazdem, prosimy o dokonanie wpłaty do 19 lutego br.  Natomiast 27 marca zapraszamy Państwa na przedstawienie pt.: "Zamiana na wakacje". Znakomita obsada i dynamiczna inscenizacja przez kilkadziesiąt minut, gwarantują udaną zabawę. Wyjazd o godz. 15,30.                                               <więcej>
 
  Newsy:

Grand Prix 2009

2009.02.11

13 lutego (piątek) odbędzie się drugi bieg z cyklu X Grand Prix Małkini w biegach przełajowych. Początek zawodów godz. 1530 . Rejestracja zawodników od godz. 1430.  <więcej>
 
  Newsy:

Turniej Zakładów Pracy

2009.01.29

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małkini Górnej zaprasza pracowników małkińskich zakłady do udziału w Turnieju Zakładów Pracy. Turniej rozegrany będzie w dniach 8 i 22 lutego oraz 1 marca w hali sportowej przy Szkole Podstawowej Nr2. Kolejność konkurencji: piłka koszykowa, piłka siatkowa, piłka nożna. Pisemne zgłoszenia drużyn przyjmujemy do 5 lutego. Zapraszamy.             <regulamin>
 
  Newsy:

Pierwszy bieg już za nami

2009.01.21

16 stycznia ruszyło X Grand Prix Małkini w biegach przełajowych. Na starcie do pierwszych biegów stanęło zaledwie 40 zawodników, wobec czego nagrodę główną (rower) może wylosować ktoś kto jeszcze nie biegał. Przypominamy aby go wygrać, należy wziąć udział w przynajmniej pięciu biegach GP.               Wyniki
 
  Newsy:

Basen na ferie

2009.01.21

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małkini Górnej zaprasza dzieci w dniach 23, 28 i 30 stycznia na Pływalnię Delfin w Zambrowie. Koszt wyjazdu 7 zł dziecko do lat 15, 20 zł dla pozostałych osób. Wyjazd o godz. 10,45. Zapraszamy.

 
  Newsy:

Warsztaty taneczne

2009.01.19

W każdy wtorek i czwartek ferii w godz. 9,45 - 11,15 odbywać się będą bezpłatne warsztaty taneczne. Zajęcia prowadzone będą dla stałych bywalców i tych co chcą spróbować. Zajęcia piątkowe pozostają bez zmian.
 
  Newsy:

Spotkanie z Teatrem

2009.01.15

W dniach 20 i 27 stycznia o godz. 15,00 w naszym Ośrodku będziemy gościć aktorów krakowskiego Studia Art-Re. W pierwszym terminie zagrają "W pustyni i w puszczy", w drugim "Czerwonego kapturka". Na przedstawienia oczywiście wstęp wolny. Zapraszamy.
 
  Newsy:

"Miejsce urodzenia" - konkurs

2009.01.13

W dniu 10.02.2009r o godz. 13,00 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu odbędą się gminne eliminacje do konkursu recytatorskiego "Miejsce urodzenia".                     Regulamin
 
  Newsy:

Fotorelacja z XVII Finału

Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

 
  Newsy:

Fotorelacja z XI Małkińskiego

spotkania ze Św. Mikołajem

wideo

 
  Newsy:

Nowe propozycje na 2009r.

2009.01.09

Szanowni Państwo.

Rozpoczął się nowy rok, w którym życzę Państwu samych sukcesów, radości i zdrowia. Życzę Państwu także wielu doznań i przeżyć artystycznych oraz jak największego korzystania z dóbr kultury i wydarzeń kulturalnych. Nowy rok to także nowe atrakcje i propozycje przygotowane przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małkini Górnej.   Na początek zapraszamy dzieci i młodzież na warsztaty taneczne „New Style Hip Hop”, które ruszają od 16 stycznia w sali Ośrodka Kultury.  Od stycznia rozpoczyna swoje próby chór gminny pod kierunkiem pp. Bernadetty Wiatr i Tomasza Maciuszko.                      Dla dorosłych mamy na początek roku ofertą teatralną - zapraszamy na comiesięczne wyjazdy do teatru.  W każdy ostatni piątek miesiąca będziemy jeździć do Teatru Komedia w Warszawie, pierwszy wyjazd już 30 stycznia, kolejny 27 lutego.  Mamy w planach także inne propozycje, o których dowiedzą się Państwo już wkrótce z naszej strony internetowej.  Oczywiście prowadzone są też stałe zajęcia z dziedziny plastyki, muzyki, żywego słowa, ekologii oraz zajęcia sportowe.  Osoby zainteresowane powyższymi propozycjami prosimy o kontakt z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu ul. Przedszkolna 3 w Małkini Górnej, 0-29 7455062, gokmalkinia@wp.pl.

Raz jeszcze życzę Państwu w imieniu współpracowników i własnym wszystkiego najlepszego w Nowym Roku i zapraszam do korzystania z naszej oferty.

Z poważaniem Andrzej Sadowski - Dyrektor GOKiS

 
  Newsy:

TEATRALNY AUTOBUS

2009.01.06

Serdecznie zapraszamy na comiesięczne wyjazdy do Teatru Komedia w Warszawie.

 

Pierwszy wyjazd planujemy 30 stycznia o godz. 16:30 na przedstawienie "Najlepsze z najlepszych" polskie hity od lat 50-tych do 90-tych.

Natomiast 27 lutego o godz. 15:30 zapraszamy na sztukę "Fredro dla dorosłych mężów i żon".

szczegóły

 
  Newsy:

Zapraszamy do CHÓRU

 W poniedziałek 12 stycznia o godz. 15,00 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu odbędzie się spotkanie, mające na celu utworzenie chóru. Zajęcia poprowadzą Bernadeta Wiatr i Tomasz Maciuszko. Wszystkich zainteresowany prosimy o stawienie się w powyższym terminie.
 
  Newsy:

UWAGA Wolontariusze WOŚP

2009.01.06

Uwaga Wolontariusze, w piątek 9 stycznia o godz. 14,00 zapraszamy do Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Małkini Górnej. Rozdawać będziemy puszki, identyfikatory i serduszka WOŚP. Osoby zainteresowane  po odbiór zgłaszają się osobiście.
 
  Newsy:

Zajęcia taneczne

2009.01.06

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami podajemy rozkład zajęć tanecznych przygotowany przez p. Martę Dąbrowską. I tak począwszy od: 16 styczeń - piątek w godz. 15.15-16.45 - grupa do lat 13 włącznie i 16.50-18.20 - grupa od lat 14 włącznie oraz 23 styczeń - piątek w godz. 15.15-16.45 - grupa młodsza, godz. 16.50-18.20 - grupa starsza. Zapraszamy.
 
  Newsy:

Grand Prix 2009

2009.01.06

16 stycznia (piątek) odbędzie się pierwszy bieg z cyklu X Grand Prix Małkini w biegach przełajowych. Początek zawodów godz. 1430 . Rejestracja zawodników od godz. 1330.  <więcej>
 
  Newsy:

XI Małkińskie Spotkanie z Św. Mikołajem

2008.12.23

10 stycznia 2009r. o godz. 10,00 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej Nr2 w Małkini Górnej odbędzie się XI Małkińskie Spotkanie z Św. Mikołajem. Na Spotkanie zapraszają Wójt Gminy Małkinia Górna, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu oraz sponsorzy.

 
  Newsy:

Archiwum 2008

 
  Newsy:

Archiwum 2007

 
  Newsy:

Archiwum 2006

 
  Newsy:

Archiwum 2005