Newsy:
Już po raz XX zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Kliknij w powyższy baner, a dowiesz się co będzie się działo podczas Finału WOŚP w Małkini Górnej.
  Newsy:

Radosnych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności i spełnienia marzeń w nadchodzącym Nowym Roku życzą Dyrektor i pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Małkini Górnej.

  Newsy:

XX Finał WOŚP - są już ANKIETY

UWAGA WOLONTARIUSZE. Wczoraj wieczorem otrzymaliśmy Ankiety WOŚP. Do prawidłowego ich wypełnienia musicie posiadać: zdjęcie, nr. PESEL i dane adresowe Wasze oraz pieczęć Szkoły. Czas nas goni, więc dołóżcie wszelkich starań aby szybko do nas wróciły.
  Newsy:

Zapraszamy na wystawę

W dniach 16-30 grudnia w GOKiS odbywa się wystawa prac nadesłanych na konkurs pt: "Odkryjmy Tajemnicę Gwiazdy Betlejemskiej". Więcej prac do obejrzenia na wystawie i w galerii. więcej

  Newsy:

Szopka Bożonarodzeniowa - foto

  Newsy:

Zajęcia plastyczne

UWAGA: zajęcia plastyczne z dnia 16 grudnia zostały odwołane. Na najbliższe spotkanie zapraszamy 13 stycznia 2012 roku.
  Newsy:

XX Finał WOŚP - zapraszamy Wolontariuszy

Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy informuje, że w dniu 11 listopada 2011r. w miejscowości Małkinia Górna, przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu utworzył się Sztab XX Finału WOŚP. Sztab uzyskał zgodę na działanie w formach przewidzianych w zezwoleniu MSWiA na przeprowadzenie zbiórki, działa we własnym imieniu, jednakże na rzecz Fundacji. Celem zbiórki publicznej w dniu 8 stycznia 2012r. tj. w dniu XX Finału jest zbieranie środków pieniężnych na: "Gramy z pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko, czyli na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą". Dzieci i młodzież zainteresowane pracą na rzecz XX Finału WOŚP, zapraszamy do kontaktu z Opiekunami Samorządów Uczniowskich, którzy utworzą listy chętnych i przekażą je nam do 21 grudnia.
  Newsy:

Mikołajki z GOKiS

6 grudnia z okazji Mikołajek Gminny Ośrodek Kultury i Sportu gościł aktorów z krakowskiego teatru ART-RE z przedstawieniem pt.: "Trzy Świnki". Na wstępie wszystkie dzieci oraz ich opiekunowie otrzymali od dyrektora GOKiS smakołyki, które przekazał nam Mikołaj. Następnie konferansjer zapowiedział przedstawienie i zaczęła się wspólna zabawa.   foto

  Newsy:

Odkryjmy Tajemnice Gwiazdy Betlejemskiej

Zapraszamy do udziału w konkursie pt "Odkryjmy Tajemnice Gwiazdy Betlejemskiej". Konkurs skierowany jest do przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych gminy Małkinia Górna. Więcej informacji w regulaminie.

  Newsy:

Fotorelacja z Obchodów Rocznicy Narodowego Świeta Niepodległości

11 listopada obchodziliśmy 93 Rocznicę Odzyskania Niepodległości. Jak co roku uroczystości gminne odbyły się na cmentarzu wojskowym przy ul. Leśnej a następnie przed pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego przy ul. Nurskiej. Tegoroczne obchody różniły się od poprzednich za sprawą kotylionów w barwach narodowych. Kotyliony wykonały dzieci z Przedszkola Samorządowego w Małkini Górnej włączając się do akcji Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego "Kotylion na 11 listopada".

  Newsy:

Wystawa fotografii Doroty Szczurowskiej

W dniach 7-13 listopada w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Małkini Górnej odbyła się wystawa fotografii Doroty Szczurowskiej. Dorota jest uczennicą IV kl. Technikum Obsługi Turystycznej w ZS im. Stanisława Staszica. Jak powiedziała nam autorka zdjęć, fotografią interesuje się odkąd sięga pamięcią i z fotografią wiąże swoją przyszłość.

  Newsy:

Rocznica Pontyfikatu Jana Pawła II - fotorelacja

23 października obchodziliśmy uroczystości upamiętniające 33 rocznicę pontyfikatu Jana Pawła II. Po wieczornej mszy w kościele pw. Nawrócenia Świętego Pawła Apostoła uroczystości przeniosły się przed pomnik Jana Pawła II przy ul. Nurskiej. Tam wystawiono program opracowany przez Ks. Krzysztofa Godlewskiego z towarzyszeniem chóru Cantilena.

  Newsy:

XIII Jesienne Biegi Przełajowe - fotorelacja

  Newsy:

Koło plastyczne wznawia zajęcia

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małkini Górnej informuje, że od  października wznawiane są zajęcia w kole plastycznym. Zajęcia prowadzone będą w piątki o godz. 15:00 począwszy od 14 października 2011r. Zapraszamy.
  Newsy:

Język angielski dla dzieci

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małkini Górnej wznawia zajęcia z języka angielskiego dla dzieci. Zajęcia prowadzone będą w trzech grupach (kl I-III) począwszy od 4 października 2011r. Poniżej zamieszczamy listę dzieci z podziałem na grupy. Niestety z powodu małego zainteresowania nie udało się utworzyć grupy dla dzieci starszych.               LISTA
  Newsy:

"Sprzątanie świata - Polska"

Jak co roku zapraszamy małkińskie szkoły do wzięcia udziału w akcji „Sprzątanie świata”. W tym roku termin ogólnoświatowej akcji „Clean up the World” przypada na 16 – 18 września. Hasłem przewodnim tegorocznej akcji jest: "Lasy to życie - chrońmy je". Na terenie Gminy Małkinia Górna sprzątanie odbędzie się w piątek 16 września. Niezbędne materiały będą do odbioru w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Małkini Górnej od 15 września.
Jak zawsze prosimy nie tylko o przyłączenie się do akcji sprzątania, ale w pierwszej kolejności - o nieśmiecenie i pilnowanie, aby nie śmiecono! Nie tolerujmy tego - każde wykroczenie należy zgłaszać policji , straży gminnej lub w urzędzie gminy.

  Newsy:

Wystawa sołectwa Klukowo

Zapraszamy na wystawę prac plastycznych wykonanych przez dzieci na Dożynkach Gminnych pod namiotem sołectwa Klukowo. Wystawę można oglądać do 11 września.
  Newsy:

Grand Prix 2011

16 września odbędzie się siódmy bieg z cyklu Grand Prix Małkini w biegach przełajowych. Będzie to ostatni bieg XII GP Małkini. Rejestracja zawodników od godz. 15:00. Start do pierwszego biegu godz. 16:00.  Zapraszamy.
  Newsy:

  Newsy:

  Newsy:

Przegląd Zespołów i Kapel Weselnych

21 sierpnia na scenie plenerowej przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Małkini Górnej odbył się Przegląd Zespołów i Kapel Weselnych. Była to pierwsza tego typu impreza w naszym rejonie. Na scenie zaprezentowały się dwa zespoły muzyczne, dj i akordeonista. Głosami publiczności wygrał ten ostatni. Na zakończenie w koncercie wieczoru wystąpiła Renata Dąbkowska z zespołem Dystans.     galeria

  Newsy:

Wakacje 2011 - fotogaleria

  Newsy:

  Newsy:

Propozycje GOKiS na wakacje

11 sierpnia – „Turniej piłki siatkowej” dzieci i młodzież do lat 13  – boisko GOKiS godz. 11.00 ( drużyny 4-osobowe)

17 sierpnia – „Turniej dzikich drużyn” dzieci i młodzieży do lat 15 – stadion MKS Małkinia godz. 11.00 (drużyny 6-osobowe)

16-19 sierpnia – „Wakacyjne przedszkole” sala GOKiS godz. 10.00-15.00 – tydzień pełen gier, konkursów i zabaw dla najmłodszych

18 sierpnia – Spotkanie z teatrem – przedstawienie „Pinokio” w wykonaniu artystów z teatru ART-RE z Krakowa – sala GOKiS godz. 15.30

21 sierpnia – Przegląd zespołów i kapel weselnych – scena GOKiS godz. 17.00

23-24 sierpnia – Maraton plastyczny – „Małkińskie plenery” godz. 11.00-14.00 – prosimy zabrać ze sobą farby i pędzle

25 sierpnia – Wycieczka rowerowa do Muzeum Walki i Męczeństwa w Treblince. Zapisy w GOKiS do dnia 23 sierpnia

28 sierpnia – „Dożynki Gminne” – stadion MKS Małkinia

  Newsy:

Wakacje z wędką

Koło Wędkarskie nr 65 i Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małkini Górnej zapraszają dzieci i młodzież do lat 16 na zawody wędkarskie o "Puchar Mundzia". Zawody odbędą się w dniu 6 sierpnia 2011r nad Bużyskiem w Małkini Górnej. Zbiórka o godz. 7:30. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Zapraszamy

  Newsy:

Przegląd zespołów weselnych

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małkini Górnej zaprasza 21 sierpnia 2011r na Przegląd zespołów i kapel weselnych. Zespoły i kapele grające muzykę weselną i biesiadną chętne zaprezentować swoje umiejętności zapraszamy do wypełnienia karty zgłoszeniowej i dostarczenia jej do GOKiS w Małkini Górnej do 12 sierpnia. Zwycięzca otrzyma puchar, tytuł "Najlepszy Zespół Weselny 2011" oraz nagrodę rzeczową.    regulamin   karta zgłoszenia

  Newsy:

Nowy plac zabaw od NIVEA

Czy pamiętają Państwo plac zabaw w lasku za Urzędem Gminy? Jest szansa na jego odrestaurowanie. Z okazji 100 lat istnienia Firma NIVEA funduje 100 placów zabaw. Zapraszamy do głosowania na nasz plac zabaw pod adresem www.nivea.pl. Aby oddać głos należy założyć konto na stronie organizatora konkursu. Każda zarejestrowana osoba może oddać 1 głos na 24 godziny! Głosowanie trwa od 6 czerwca do 31 października 2011! Liczy się ilość oddanych głosów, więc wszystko zależy od Was - mieszkańców naszej miejscowości.

  Newsy:

Zapraszamy na gokarty

Od 1 czerwca zapraszamy najmłodsze dzieci do GOKiS na gokarty napędzane siłą nóg. Pojazdy przeznaczone są dla dzieci w przedziale wiekowym 4-11 lat. Gokartem można będzie pojeździć w bezdeszczowe dni w godzinach pracy GOKiS na  przyległym placu. Cena 1/2 godz. - 3zł, 1 godz. - 5zł.

  Newsy:

Wakacje z Teatrem

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małkini Górnej oraz Studio Małych Form Teatralnych "ART-RE" z Krakowa zapraszają dzieci na spotkanie z Teatrem. Wszystkie przedstawienia rozpoczynać się będą o godz. 15:30 - 7 lipca "Złota rybka", 21 lipca "Cudowna lampa Aladyna", 4 sierpnia "Książe i żebrak" i 18 sierpnia "Pinokio". Wstęp wolny. Zapraszamy.                    <<galeria foto>>

  Newsy:

Nadbużańska Noc Świętojańska - foto

  Newsy:

  Newsy:

Spławikowe Zawody Wędkarskie

W dniu 26 czerwca o godz. 6.00 w miejscowości Wilczogęby na jez. Kotło odbędą się Spławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Małkinia Górna w ramach festynu Nadbużańska Noc Świętojańska. Dojazd na zawody we własnym zakresie, wpisowe 20zł. Zapraszamy.

  Newsy:

Turniej Piłkarski NNŚ o Puchar Prezesa MKS

  Newsy:

Turniej Siatkarski NNŚ o Puchar Dyrektora GOKiS

  Newsy:

Bieg przełajowy NNŚ o Nagrodę Wójta Gminy Małkinia Górna

  Newsy:

Konkurs RETRO Skibniew

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małkini Górnej zaprasza do udziału w konkursie, w którym nagrodą jest kolacja z noclegiem w apartamencie z jacuzzi. Aby wziąć udział należy odwiedzić stronę www.retroskibniew.pl, przejść do zakładki kontakt i wysłać email z imieniem i nazwiskiem oraz odpowiedzią na pytanie - Czym zajmuje się RETRO Skibniew? Konkurs trwa do 23 czerwca. Zwycięzcę konkursu poznamy 26 czerwca ok. godz. 20:00 podczas Nadbużańskiej Nocy Świętojańskiej.

  Newsy:

Wybuchowy koniec szkoły

19 czerwca o godz. 16:00 zapraszamy do Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Małkini Górnej na Piknik chemiczny pt.: "Wybuchowy koniec szkoły". Wybuchające wulkany, zmieniające kolory "magicznie" płyny i inne eksperymenty będzie można zobaczyć podczas pikniku.

  Newsy:

XII Mistrzostwa w biegach przełajowych

31 maja w lasku za GOKiS odbyły się Mistrzostwa Szkół Podstawowych i Gimnazjów Gminy Małkinia Górna w biegach przełajowych. Zawody rozegrane zostały już po raz dwunasty. Na starcie stanęło ponad 300 biegaczy. Wszystkim uczestnikom gratulujemy. Dziękujemy wychowawcom i opiekunom, pielęgniarce, policjantom i strażnikom gminnym za pomoc w przeprowadzeniu zawodów. wyniki  <galeria zawodów>
  Newsy:

Dzień Dziecka

29 maja odbył się Przegląd Piosenki Przedszkolnej. Do udziału zgłosiły się dzieci z Przedszkola Samorządowego i oddziały zerowe przy Zespole Szkół Nr 1 i SP w Glinie. Wszystkim uczestnikom, a było ich blisko 50,  wręczyliśmy symboliczne nagrody. Po Przeglądzie odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka zorganizowany wspólnie ze Spółdzielniami Mieszkaniowymi "Zacisze" i "Małkinianka". W programie pt.: "Bajeczna Lokomotywa" przygotowanym przez lubelskich animatorów nie zabrakło gier, zabaw i konkursów z nagrodami. Każde dziecko otrzymało także słodki upominek.                <foto>
  Newsy:

Przegląd Piosenki Przedszkolnej

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małkini Górnej zaprasza w dniu 29 maja 2011r  o godz. 15:00 na XI Przegląd Piosenki Przedszkolnej. Celem Przeglądu jest: prezentacja aktualnych osiągnięć przedszkolaków, kultywowanie różnorodnych form śpiewu, wyłonienie najlepszych małych artystów. Zgłoszenia przyjmujemy do 27 maja. Organizator zapewnia nagrody i dyplomy dla wszystkich uczestników. Natomiast o godz. 16:00 zapraszamy do konkursów i zabawy przy programie artystycznym pt.: "Bajeczna Lokomotywa".
  Newsy:

"2011 - Rokiem Miłosza" - konkurs recytatorski

W dniu 5 maja w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Małkini Górnej odbył się konkurs recytatorski pt.: "2011- Rokiem Miłosza". Uczestnicy konkursu recytowali dwa utwory, dowolny wiersz autorstwa Czesława Miłosza i krótki fragment prozy z powieści „Dolina Issy”. W kat. Gimnazjum najlepiej zaprezentowały się: Martyna Olszewska z ZSG w Prostyni oraz Monika Brzostek i Agata Andrianik z ZSG Nr1 w Małkini Górnej, natomiast w kat. Szkół Podstawowych kl. IV-VI - Monika Magdalena Gąsior i Weronika Persińska z ZSG w Prostyni. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
  Newsy:

"Wykorzystanie komputera, programów komputerowych i Internetu gwarancją sprawnego zarządzania gospodarstwem rolnym" - szkolenie

  Newsy:
 

Spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei, miłości oraz rodzinnego ciepła życzą pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Małkini Górnej.

  Newsy:

Rozstrzygnięcie konkursu na tradycyjną pisankę i palmę wielkanocną

 W dniu 19.04.2011r komisja rozstrzygnęła konkurs plastyczny na tradycyjną pisankę i palmę wielkanocną. Na konkurs wpłynęło 27 palm wielkanocnych oraz 34 pisanki. Wszystkie prace były bardzo ładne, wiec komisja miała trudne zadanie aby wyłonić laureatów. Komisja zwracała uwagę na pomysłowość, estetykę oraz walory artystyczne wykonanych prac. W rezultacie wyłoniono zwycięzców:

PALMA WIELKANOCNA - kat. I-III: I miejsce Jakub Zyśk SP Glina, II miejsce Jakub Zalewski SP Orło, III miejsce Wiktor Barszcz SP Orło, wyróżnienie - Natalia Majewska SP Nr2 Małkinia Górna, kat. IV-VI: I miejsce Filip Bejzemski SP Nr2 Małkinia Górna, II miejsce Monika Siwek SP Kańkowo, III miejsce Katarzyna Laska SP Orło, wyróżnienia otrzymują: Dominika Grabowska i Maria Rukat z SP Nr2 w Małkini Górnej.  

PISANKA - kat. I-III: I miejsce Aleksandra Bauta SP Nr2 Małkinia Górna, II miejsce Klaudia Rostkowska SP Nr2 Małkinia Górna, III miejsce Martyna Kibart SP Orło, kat. IV-VI: I miejsce Filip Bejzemski SP Nr2 Małkinia Górna, II miejsce Mateusz Lipski SP Nr2 Małkinia Górna, III miejsce Zuzanna Składanek SP Kiełczew, wyróżnienie- Emilia Tarnowska SP Kańkowo.

Organizatorzy dziękują za wzięcie udziału w konkursie: SP Nr2 im. Fryderyka Chopina w Małkini Górnej za bardzo duże zaangażowanie i  liczny udział oraz: SP im. Ks. J. Twardowskiego w Glinie, SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kiełczewie, SP w Kańkowie, SP w Orle, PG Nr2 w Małkini Górnej. Dziękujemy opiekunom uczestników konkursu za to, że znaleźli czas aby pomóc małym artystom w ich pracy twórczej. Po odbiór nagród zapraszamy do GOKiS w dniu 26.04.2011r o godzinie 15.00. Wystawę prac konkursowych można oglądać w GOKiS do 26.04.2011r. Serdecznie zapraszamy a zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.          <FOTO>

  Newsy:

Wystawa Wielkanocna Wiesławy Kur

W dniach 5-10 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Małkini Górnej odbywa się wystawa rękodzieła artystycznego p. Wiesławy Kur. Pani Wiesława Kur to laureatka wielu konkursów i wystaw m.in.: I miejsce w Festiwalu Kuchni Regionalnej podczas IX Jesieni na Mazowszu i Podlasiu, III miejsce na VI Świątecznym Jarmarku Bożonarodzeniowym w kategorii najpiękniejsze stoisko, I miejsce w konkursie "Pisanki, kraszanki, wyklejanki" organizowanym przez Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Kosowie Lackim, III miejsce w konkursie "Przedsiębiorczość Pozarolnicza Droga do Sukcesu" podczas XVII Międzynarodowych Dni z Doradztwem Rolniczym w Siedlcach. W 2003 roku podjęła współprace z projektantka mody Anna Bogdanienko (pseudonim Mala Ramus). Współpraca polegała na wykonaniu koronek do sukien ślubnych, które prezentowane były na Pokazie Mody Ślubnej w Hotelu Sheraton, a ich fotografie zostały umieszczone w roczniku "Moda na ślub 2004".

Zainteresowanych zakupem wystawionych prac zapraszamy w niedzielę 10 kwietnia w godz. 15:00-17:00, wtedy będzie można spotkać się z artystką a nawet złożyć zamówienie na wykonanie np. firanki lub innej koronkowej pracy.     foto

  Newsy:

Sprawdź Się w Dyktandzie Gminnym

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małkini Górnej w zaprasza dnia 28 kwietnia 2011r o godz. 17:30, na  "Pierwsze Dyktando Gminne". Uczestnikami mogą być osoby pełnoletnie, zameldowane na terenie naszej gminy. Zgłoszenia telefoniczne, e-mail gokmalkinia@wp.pl lub osobiście w GOKiS przyjmujemy do 26 kwietnia 2011r.   regulamin
  Newsy:

Wyjazd na "Palmę Kurpiowską"

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małkini Górnej w dn. 17 kwietnia 2011r. organizuje wyjazd do Łysych na "Palmę Kurpiowską". Zapisy w GOKiS do 12 kwietnia. Autokar ruszy z parkingu przy Urzędzie Gminy o godz. 7:30. Cena 25zł. Zapraszamy.
  Newsy:

2011 Rokiem Miłosza

Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego ogłosiło rok 2011 - Rokiem Miłosza. Z tej też okazji uprzejmie informujemy, że 5 maja 2011 roku o godzinie 13:00 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Małkini Górnej odbędzie się konkurs recytatorski poświęcony setnej rocznicy urodzin Czesława Miłosza.   więcej
  Newsy:

Zabawy nauką cd.

28 marca planujemy kolejną wycieczkę w ramach projektu "Zabawy nauką". Tym razem zapraszamy gimnazjalistów do redakcji Gazety Wyborczej. Więcej w zakładce zabawy nauką.
  Newsy:

XXXIV Konkurs Recytatorski "Warszawska Syrenka"

W dniu 11 marca 2011r w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Małkini Górnej odbyły się eliminacje gminne do XXXIV Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka". Do eliminacji zgłosiło się 32 recytatorów, zwycięzców eliminacji szkolnych. Reprezentantami gminy Małkinia Górna na etapie powiatowym będą: Agnieszka Adamska, Andżelika Bończyk i Dominika Tomaszewska w kat. kl. 0-III, Monika Magdalena Gąsior, Weronika Persińska, Emilia Sara Tarnowska w kat. kl. IV-VI oraz Martyna Olszewska, Adriana Żochowska i Martyna Persińska w kat. Gimnazjum.                      foto
  Newsy:

Konkurs "Wiedza o Gminie Małkinia Górna"

10 marca 2011r w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Małkini Górnej odbył się Konkurs pt. "Wiedza o Gminie Małkinia Górna". Do udziału zgłosiło się ponad 100 uczniów. Najwszechstronniejszą wiedzą wykazali się następujący uczniowie: w kat. kl. I-III Anna Sadowska, Łukasz Fabiański i Wojciech Sokołowski, w kat. kl. IV-VI Sylwia Kłos, Monika Siwek i Daniel Parapura oraz w kat. Gimnazjum Olga Gromek, Monika Rybnicka i Karolina Andruszkiewicz.      foto       winiki
  Newsy:

Konkurs Wielkanocny

Zapraszamy dzieci  do udziału w konkursie na pisankę i  palmę wielkanocną. Niech obchody Wielkanocy będą okazją do zaprezentowania własnej twórczości, a także zachęcą do poznania tradycji i zwyczajów związanych z wykonywaniem palm wielkanocnych.  Szczegółowy regulamin dostępny jest w zakładce Koło Plastyczne.

  Newsy:

ZIMNAR zakończony

W miniony weekend zakończył się rozgrywany w Orle "ZIMNAR" - Zimowy Maraton na raty. W sumie na starcie stanęło 75 uczestników. W najkrótszym czasie (3:14:24) 8 etapów pokonał zawodnik MKB TEAM Mikołajczyk Łukasz. więcej
  Newsy:

Turniej Zakładów Pracy

Dobiegły końca rozgrywki w Turnieju Zakładów Pracy Gminy Małkinia Górna. Najwszechstronniejszą drużynę wystawił zakład B.D. Art, która z trzech konkurencji tryumfowała dwukrotnie. Drugie miejsce przypadło zawodnikom z zakładu Rockwool, natomiast na najniższym stopniu podium stanęli reprezentanci firmy DOM-BUD, dzięki zwycięstwu w piłce halowej, mimo że przed ostatnią konkurencją zamykali tabelę. Gratulujemy wszystkim udanego startu i zapraszamy już za rok.  tabela   foto
  Newsy:

FERIE 2011- program

FOTO

  Newsy:

„Nie nudź się w ferie- przyjdź do GOKiS”

  Newsy:

  Newsy:

  Newsy:

Ruszyły rozgrywki w Turnieju Zakładów Pracy

W dniu 13 lutego ruszyły rozgrywki w Turnieju Zakładów Pracy. Do udziału zgłosiły się następujące drużyny, reprezentujące małkińskie zakłady: BD ART, DOM BUD, AJINOMOTO, ROCKWOOL, PHU A. POLAK. Pierwszą rozegraną konkurencją była koszykówka.   tabela   foto
  Newsy:

Zabawy z nauką

W dniu 22 lutego organizujemy wyjazd do Muzeum Techniki w Warszawie. Wyjazd skierowany jest do uczniów Gimnazjów, chętni zgłaszają się do wychowawców klas. Więcej w zakładce obok  >>>>>
  Newsy:

  Newsy:

Zapraszamy na Turniej Zakładów Pracy

13 lutego ruszają rozgrywki w Turnieju Zakładów Pracy. W Turnieju mogą wziąć udział zakłady pracy prowadzące działalność na terenie Gminy Małkinia Górna. Turniej rozegrany zostanie w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej Nr2 w następujących terminach: 13, 20 i 27 luty, początek zawsze o godz. 10:00. Zainteresowanych udziałem zapraszamy do zapoznania się z regulaminem zawodów.
  Newsy:

XIII Spotkanie ze Św. Mikołajem - foto i wideo

 

  Newsy:

XIX Finał WOŚP - koncert PNAKOTIC

więcej zdjęć

  Newsy:

Język angielski

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małkini Górnej zaprasza na naukę języka angielskiego. Pierwsze zajęcia już w najbliższy wtorek 11 stycznia, grupa 6-7 lat o godz. 13:00, grupa 8-12 lat godz. 14:00. Zajęcia płatne 24zł/mc. Płatne z góry w pierwszy wtorek miesiąca.
  Newsy:

Zajęcia taneczne

Poniżej podajemy harmonogram zajęć tanecznych w miesiącu styczniu.
7.01.2011 gr. 1SS- 16.40-17.40 dorośli 17.45-18.45
14.01.2011 gr. 1SS- 16.40-17.40 dorośli 17.45-18.45
21.01.2011 gr. 1SS- 16.40-17.40 dorośli 17.45-18.45
  Newsy:

ZIMNAR regulamin

  Newsy:

XIX Finał WOŚP

9 stycznia po raz XIX zagra w Małkini Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Sztab WOŚP działający przy  Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu liczy 60 wolontariuszy z gmin Małkinia Górna i Brok. Od godz. 9:00 do 17:00 na terenie Gminy Małkinia Górna przeprowadzona będzie zbiórka pieniędzy na rzecz Orkiestry. W tych też godzinach w budunku GOKiS, czynny będzie punkt krwiodawstwa.  Wolontariusze kwestujący na ulicach Małkini  będą mogli posilić się, wypić gorącą herbatę w GOKiS. Ponadto o 18.00 odbędzie się koncert zespołu rockowego PNAKOTIC a o 19:15 licytacja gadżetów WOŚP. O godz. 20:00 połączymy się z całą Polską w „światełku do nieba”. Cały dochód uzyskany w zbiórce publicznej przeznaczony zostanie dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.
  Newsy:

XIII Spotkanie ze Świętym Mikołajem

8 stycznia 2011r. o godz. 10,00 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej Nr2 w Małkini Górnej odbędzie się XIII Małkińskie Spotkanie ze Św. Mikołajem. W programie: zabawa z Mikołajem, piosenki, tańce, konkursy z nagrodami. Na Spotkanie zapraszają Wójt Gminy Małkinia Górna, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu oraz sponsorzy.
  Newsy:

Rusza Grand Prix w biegach przełajowych

28 stycznia 2011r rusza  XII edycja Grand Prix Małkini w biegach przełajowych. Rejestracja zawodników od godz. 13:30. Start do pierwszego biegu godz. 14:30. Zapraszamy.           regulamin
  Newsy:

Mamy Sztab WOŚP

Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy informuje, że w dniu 5 listopada 2010r. w miejscowości Małkinia Górna, przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu utworzył się Sztab XIX Finału WOŚP. Sztab uzyskał zgodę na działanie w formach przewidzianych w zezwoleniu MSWiA na przeprowadzenie zbiórki, działa we własnym imieniu, jednakże na rzecz Fundacji. Celem zbiórki publicznej w dniu 9 stycznia 2011r. tj. w dniu XIX Finału jest zbieranie środków pieniężnych: DLA UROLOGII i NEFROLOGII DZIECIĘCEJ. Na początku grudnia powinny dotrzeć do nas ankiety dla Wolontariuszy. Dzieci i młodzież zainteresowane pracą na rzecz XIX Finału WOŚP, zapraszamy do kontaktu z Opiekunami Samorządów Uczniowskich, którzy utworzą listy chętnych i je nam przekażą.
  Newsy:

Zapraszamy na kurs języka rosyjskiego

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małkini Górnej ogłasza zapisy na kurs języka rosyjskiego. Zajęcia w dogodnych dla kursantów terminach ustalanych indywidualnie. Zapisy - telefonicznie lub osobiście w godzinach pracy GOKiS.
  Newsy:

Archiwum 2010

  Newsy:

Archiwum 2009

  Newsy:

Archiwum 2008

  Newsy:

Archiwum 2007

  Newsy:

Archiwum 2006

  Newsy:

Archiwum 2005