News:

  News:

  News:

Bożonarodzeniowe drzewko - choinka

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie Plastyczno – Technicznym pt.: „Bożonarodzeniowe drzewko - choinka”. Regulamin
  News:

Obsługa rozrywkowa festynu

Zapraszamy Firmy zainteresowane obsługą rekreacyjno - rozrywkową (wesołe miasteczko) festynu Nadbużańska Noc Świętojańska, do składania swoich propozycji, w terminie do 23 grudnia 2014r. Oczekujemy informacji zawierającej propozycję finansową za udostępnienie terenu na wyłączność z podaniem rodzaju urządzeń i proponowanych usług jaki mogą Państwo zagwarantować podczas festynu w dniach 27-28 czerwca 2015r.
  News:

Najlepsza Potrawa Wigilijna

Stowarzyszenie "Małkiński Krąg", Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małkini Górnej oraz Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Ostrowi Maz. zapraszają do udziału w konkursie na "Najlepszą Potrawę Wigilijną". Celem konkursu jest wyłonienie i promowanie najlepszych potraw wigilijnych oraz poznawanie i kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych. Konkurs pod patronatem Wójta Gminy Małkinia Górna odbędzie się 19 grudnia 2014r. o godz. 15.00 w sali GOKiS w Małkini Górnej ul. Przedszkolna 3. Zainteresowanych udziałem zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i pobrania karty zgłoszeniowej.
  News:

  News:

Narodowe Święto Niepodległości - fotorelacja

  News:

Narodowe Święto Niepodległości

Szanowni Mieszkańcy Gminy Małkinia Górna

W związku ze zbliżającym się Narodowym Świętem Niepodległości, pragnę serdecznie zaprosić wszystkich Mieszkańców naszej gminy do wzięcia udziału w uroczystej Mszy Świętej, celebrowanej na Cmentarzu Żołnierzy Polskich w Małkini Górnej przy ul. Leśnej, która odbędzie się w dniu 11 listopada 2014 roku o godzinie 12.00.
W trakcie uroczystości zostaną złożone wieńce na Cmentarzu Żołnierzy Polskich. Po zakończeniu Mszy Świętej nastąpi przemarsz ulicami Małkini Górnej pod pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego, gdzie również zostaną złożone wieńce. W przemarszu wezmą udział przedszkolaki i uczniowie szkół z naszej gminy, którzy poniosą flagę w narodowych barwach.
Jednocześnie w celu należytego przygotowania obchodów tej wielkiej rocznicy, zwracam się z gorącym apelem do ogółu społeczeństwa naszej gminy: osób indywidualnych, instytucji, organizacji społecznych, politycznych, zawodowych oraz młodzieżowych, o udekorowanie flagami swoich posesji, a także placówek: oświaty, służby zdrowia, instytucji publicznych i zakładów pracy.

Wójt Gminy Małkinia Górna
Marek Kubaszewski

  News:

"Małkinia od czasów najdawniejszych"

Zapraszamy na oficjalną prezentację i promocję książki autorstwa p. Wojciecha Hadały, która odbędzie sie 7 listopada (piątek) o godz. 18:00 w GOKiS Małkinia. W imieniu autora, recenzentów i wydawców serdecznie zapraszam na spotkanie.
  News:

23 Finał WOŚP

„Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów” - to temat 23 Finału WOŚP, który odbędzie się 11 stycznia 2015. Jak w latach ubiegłych wystąpiliśmy o 50 miejsc dla naszych wolontariuszy. Pamiętajcie - wolontariusze, którzy nie ukończyli 16-go roku życia, kwestują pod warunkiem, że towarzyszy im osoba pełnoletnia, której dane trzeba nam podać. W poniższym linku jest ankieta, którą należy wypełnić i razem ze zdjęciem w formacie jpg 800x800px nam dostarczyć >>ankieta wolontariusza<<
  News:

Jesienne Biegi Małkińskie

  News:

36 Maraton Warszawski

Takiego wydarzenia w historii Gminy Małkinia Górna jeszcze nie było. 28 września 2014r. w Drużynowych Mistrzostwach Polski w maratonie w Warszawie wystartowała drużyna złożona z zawodników Małkińskiego Klubu Biegacza TEAM. Mistrzostwa rozegrano w ramach 36 PZU Maraton Warszawski. Maraton to bieg na dystansie 42,195km.  więcej
  News:

Jesienne Biegi Małkińskie

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małkini Górnej, Urząd Gminy, Rockwool Polska zakład w Małkini Górnej i Małkiński Klub Biegacza TEAM – instruktor Andrzej Żach zapraszają wszystkich chętnych na XVI JESIENNE BIEGI MAŁKIŃSKIE.
Miejsce i termin zawodów:
18 październik (sobota) 2014r.- lasek małkiński za GOKiS
Program zawodów:
Rejestracja zawodników od godz. 9:30 w GOKiS
I bieg 10:45 Start do sztafety rodzinnej pracowników Rockwool, rodzic i dziecko (400m + 200m), kolejność startu dowolna;
II bieg 11:00 Start do biegu rocznik 2002-2000 – 1800m – dziewczęta biegną razem z chłopcami, na mecie klasyfikacja oddzielna;
III bieg 11:20 Start do biegu głównego rocznik 1999 i starsi – 5400m
Kategorie biegu głównego:
open kobiet, open mężczyzn, weteranki (rocznik 1984 i starsze), weterani (rocznik 1979 i starsi), najszybszy z Gminy Małkinia Górna, najszybszy z firmy Rockwool, najstarszy uczestnik biegu.
IV bieg 11:30 Start do biegu rocznik 2003 i młodsi – 1000m – dziewczęta biegną razem z chłopcami, na mecie klasyfikacja oddzielna.
Nagrody rzeczowe:
I bieg – dla pierwszych trzech rodzin na mecie,
II, III, IV bieg – nagrody gwarantowane tylko dla zwycięzców każdej kategorii. Pozostałe nagrody do losowania spośród wszystkich startujących.
Nie przegap szansy. Przyjdź na zawody, na których za sam udział w biegu możesz wylosować wspaniałą nagrodę. Zaproś do udziału znajomych, zobaczysz jaką wspaniałą frajdą jest ruch na świeżym powietrzu. Jeśli jeszcze nie startowałeś na zawodach biegowych organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małkini Górnej, to właśnie teraz jest szansa, abyś przeżył wspaniałą sportową przygodę.
Po zawodach rozdane zostaną również nagrody i medale za XV Grand Prix Małkini w biegach przełajowych 2014r. oraz wylosowany zostanie rower. lista uprawnionych do losowania roweru
  News:

Akcja Krwiodawstwa

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małkini Górnej wspólnie
z RCKiK w Warszawie zapraszają Krwiodawców i wszystkich, którzy zechcą oddać krew, a nie mają ku temu przeciwwskazań. Ambulans czekał będzie na Państwa na placu GOKiS w dniu 28 września 2014r.  Rejestracja krwiodawców w godz. 09:00 - 12:00. Będzie to ostatnia w tym roku Akcja na terenie naszej gminy.
  News:

Grand Prix 2014

19 września odbędzie się siódmy bieg (ostatni) z cyklu XV Grand Prix Małkini w biegach przełajowych. Rejestracja zawodników od godz. 15:00. Start do pierwszego biegu o godz. 16:00.  Zapraszamy. więcej
  News:

Wieczorek poetycki Aleksandry Grzymkowskiej

18 września mieliśmy przyjemność gościć Aleksandrę Grzymkowską, autorkę powieści "Przecież wiesz". Na spotkanie z Olą przybyli jej koleżanki i koledzy ze szkoły, ich rodzice, liczne grono pedagogiczne oraz osoby nie znające Oli lecz zainteresowane ciekawą pozycją literacką. Podczas wieczorku mogliśmy wysłuchać kilkunastu fragmentów książki, dowiedzieć się jak powstawała, obejrzeć pokaz multimedialny ją promujący oraz nabyć książkę z dedykacją autorki. 
  News:

  News:

Sprzątanie Świata

18 września w naszej gminie przeprowadzona zostanie Akcja Sprzątanie Świata. Jak co roku w Akcję zaangażowały się wszystkie szkoły, na które od 16 września w GOKiS oczekiwać będą niezbędne materiały.
  Newsy:

  Newsy:

Zapraszamy na zajęcia

Od 2 września ruszają zapisy do koła plastycznego. Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym z gimnazjum włącznie. Zainteresowanych  zapraszamy do GOKiS.

  Newsy:

Zdj&eogon;cie: Zapraszamy wystawców r&eogon;kodzie&lstrok;a ludowego i producentów rolnych do udzia&lstrok;u naszej uroczysto&sacute;ci

  Newsy:
Małkiński Klub Biegacza TEAM, działający przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Małkini Górnej zaprasza nowych kandydatów na sportowców, na zajęcia sportowe prowadzone przez zaawansowanego maratończyka naszej gminy Andrzeja Żacha.
Jest to cykl otwartych treningów, który trwa od 1 września do 30 czerwca.
Każdy chętny może dołączyć do grupy trenujących, którzy pod okiem instruktora spotykają się i trenują dwa razy w tygodniu.
Treningi organizowane są w każdy poniedziałek i piątek. Miejsce treningu to: latem Orlik przy SP Nr2, zimą hala sportowa przy SP Nr2.
Treningi są bezpłatne. Zapewniają prawidłowy rozwój dziecka. Głównym celem zajęć jest stymulowanie prawidłowego i równomiernego rozwoju motorycznego i psychicznego dziecka poprzez odpowiednio dobrane formy i metody treningowe. Trening grup dziecięcych to głównie gry, zabawy biegowe, ćwiczenia ogólnorozwojowe z gimnastyką korekcyjną. Jest też dużo piłki nożnej.
Dzieci uczą się współdziałania w grupie, odpowiedzialności za siebie i za współćwiczących.
Latem organizujemy wyjazd na obóz sportowy.

Zapisy już 1 września 2014r. na ORLIK-u SP Nr2 o godz. 1600. Na pierwszy trening proszę zabrać: spodenki lub spodnie sportowe, koszulkę i buty sportowe. Pamiętaj !!! Bieganie to najtańszy sport.

  Newsy:

Nasze propozycje na Wakacje

GALERIA

  Newsy:

24 sierpnia w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Małkini Górnej odbędzie się III Przegląd zespołów i kapel weselnych. Zespoły zainteresowane udziałem zapraszamy do zapoznania się z poniższym regulaminem, a wszystkich Państwa zapraszamy do udziału w głosowaniu na najlepszą prezentację. Dla uczestników i głosujących przewidujemy nagrody. Regulamin

  Newsy:

15 sierpnia obchodziliśmy Święto Wojska Polskiego i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Z tej też okazji na cmentarzu żołnierzy I i II wojny światowej odprawiona została msza św w asyście pocztów sztandarowych. Po niej uroczystości przeniosły się pod pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego, gdzie nastąpiło złożenie wieńców. Na zakończ obył się koncert Pieśni Maryjnych i Patriotycznych w wykonaniu zespołu Rodzina Zalewskich.

  Newsy:
  Newsy:
  Newsy:
  Newsy:

Zapraszamy na gokarty

Od wtorku tj. 8 lipca zapraszamy najmłodsze dzieci na gokarty napędzane siłą nóg. Pojazdy przeznaczone są dla dzieci w wieku 4-11 lat. Gokartem można będzie pojeździć w bezdeszczowe dni w godzinach pracy GOKiS na przyległym placu. Cena 1/2 godz. - 3zł, 1 godz. - 5zł.

  News:

Akcja Krwiodawstwa

W najbliższą niedzielę tj. 29 czerwca w godz. 9:00-12:00 zapraszamy mieszkańców gminy Małkinia Górna na kolejną w tym roku Akcję Krwiodawstwa. Z góry serdecznie dziękujemy wszystkim Państwu, za ten ogromny dar. Liczymy, że na wakacje autokar z Małkini Górnej wyjedzie wypełniony Waszą krwią.
  News:

Nadbużańska Noc Świętojańska  fotorelacja

  News:

Nadbużańska Noc Świętojańska  21-22.06.2014r.

Szanowni Państwo.
W tym roku mamy zaszczyt zaprosić Państwa na XV "Nadbużańską Noc Świętojańską". Na ten mały jubileusz przygotowaliśmy dla Państwa cały szereg atrakcji, a uświetnią go występy gwiazd polskiej sceny muzycznej. W sobotę zapraszamy na koncert zespołu RED LIPS, przed którym jako support zagra Kasyno, natomiast w niedzielę wystąpią: Power Play, Renata Dąbkowska - Dystans oraz Mega Stars. Serdecznie zapraszamy. więcej

  News:

Spławikowe Zawody Wędkarskie

W dniu 21 czerwca o godz. 6.00 na starorzeczu Bugu przy ul. Mickiewicza w Małkini Górnej odbędą się Spławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Małkinia Górna w ramach festynu Nadbużańska Noc Świętojańska. Zapraszamy.

  News:

Turniej Piłkarski NNŚ o Puchar Prezesa MKS

  News:

Turniej Siatkarski NNŚ o Puchar Dyrektora GOKiS

  News:

Bieg przełajowy NNŚ o Nagrodę Wójta Gminy Małkinia Górna

  News:

Grand Prix 2014

13 czerwca odbędzie się szósty bieg z cyklu XV Grand Prix Małkini w biegach przełajowych. Rejestracja zawodników od godz. 15:00. Start do pierwszego biegu o godz. 16:00.  Zapraszamy. więcej
  News:

Bieg Wolności

  News:

Dzień Dziecka fotorelacja

  News:

Bieg Wolności

Wójt Gminy Małkinia Górna, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu oraz Małkiński Klub Biegacza TEAM zapraszają młodzież z Gminy Małkinia Górna do uczestnictwa w "Biegu Wolności o Puchar Wójta Gminy Małkinia Górna", aby poprzez sport uczcić 25-tą rocznicę pierwszych wolnych wyborów. Bieg przeznaczony jest dla uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjów.
Miejsce startu – Urząd Gminy w Małkini Górnej.
Trasa biegu – ul. Przedszkolna, ul. Leśna (przy Publicznym Gimnazjum Nr2), lasek za GOKiS, meta przy budynku GOKiS.
Kategorie: I kat. – Szkoły Podstawowe, II kat. – Gimnazja.
Start wspólny 4 czerwca 2014r o godz. 19:00, na mecie klasyfikacja oddzielna. Długość trasy ok. 2000m. Rejestracja w budynku GOKiS od godz. 18:00.
  News:

Małkinia Party

  News:

Grand Prix 2014

UWAGA - zmiana terminu zawodów. 9 maja odbędzie się piąty bieg z cyklu XV Grand Prix Małkini w biegach przełajowych. Rejestracja zawodników od godz. 15:00. Start do pierwszego biegu o godz. 16:00.  Zapraszamy. więcej
  News:

Msza z okazji Kanonizacji Św. Jana Pawła II

27.04.2014 kościół na świecie obchodził kanonizację Św. Jana Pawła II oraz Św. Jana XXIII. Pod pomnikiem papieża polaka o godz. 17:00 odbyła się Msza z tej okazji. Na uroczystość licznie przybyły poczty sztandarowe oraz harcerze.

  News:

Jan Paweł II jakiego pamiętamy

jp2_00[1]

W dniach 24 - 30 kwietnia 2014r w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Małkini Górnej odbędzie się wystawa fotografii Ryszarda Rzepeckiego pt: "Jan Paweł II jakiego pamiętamy". Współorganizatorem wystawy jest warszawskie Biuro Promocji Sztuk. Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających w godzinach pracy GOKiS. Zapraszamy.

  News:
  News:

"Jan Paweł II - Święty, który jest wśród nas"

 Poniżej podajemy wyniki konkursu plastycznego zorganizowanego z okazji kanonizacji Papieża Jana Pawła II. W kat. kl. I-III - I m. Martyna Stefańczuk, II m. Anna Kucharek, III m. Jan Żurawski, wyróżnienie otrzymała Marta Imbrzykowska; w kat. kl. IV-VI - I m. Michalina Gałęziewska, II m. Wioleta Kania, III m. Kamila Grodek, wyróżnienia: Aleksandra Ber i Natalia Majewska; w kat. Gimnazjum - I m. Michał Rostkowski, II m. Magdalena Ogonowska, III m. Katarzyna Sienicka, wyróżnienia: Olga Adamska i Dominika Rytel. Gratulujemy. Rozdanie nagród nastąpi podczas festynu 1 czerwca.    >>galeria<<
  Newsy:

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół życzą pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu.

  Newsy:

Stroik Wielkanocny - galeria

Zapraszamy do obejrzenia wystawa Stroików Wielkanocnych zgłoszonych do naszego konkursu. W kat. 6-9 lat - I m. ex aequo Jakub Sówka i Wiktoria Szulęcka, II m. Emilia Rukat, III m. Hubert Samsel, wyróżnienia otrzymali: Julia Radzio, Anna Kucharek, Aleksandra Zawistowska, Wioletta Nadana; w kat. 10-12 lat - I m. Daria Tadko, II m. Aleksandra Ber, III m. Klaudia Rukat, wyróżnienia: Natalia Ogonowska, Natalia Decyk; w kat. Gimnazjum - I m. Katarzyna Szczęsna, II m. Kinga Rukat, III m. Karolina Kowalewska. Rozdanie nagród nastąpi podczas festynu 1 czerwca. Gratulujemy

  Newsy:

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny       

    W 30. rocznicę męczeńskiej śmierci błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki parafia Św. Stanisława Kostki w Warszawie ogłasza Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Obiektywem widziane - Bł. Ks. Jerzy Popiełuszko" Celem konkursu jest zainteresowanie osobą i dziełem ks. Jerzego, szerzenie Jego kultu oraz rozwijanie aktywności artystycznej dzieci i młodzieży. Konkurs jest prowadzony przez Organizatora w okresie od 1 kwietnia 2014 r. do 15 maja 2014 r. Do udziału w konkursie zapraszamy uczniów szkół podstawowych klas IV-VI oraz młodzież gimnazjalną i ponadgimnazjalną.                              >>regulamin<<
  Newsy:

Przegląd Piosenki Przedszkolnej

  Newsy:

Grand Prix 2014

11 kwietnia odbędzie się czwarty bieg z cyklu XV Grand Prix Małkini w biegach przełajowych. Rejestracja zawodników od godz. 15:00. Start do pierwszego biegu o godz. 16:00.  Zapraszamy. więcej
  Newsy:

>>foto<<      >>wideo<<

  Newsy:

Turniej Zakładów Pracy

  Przez trzy marcowe niedziele w hali sportowej przy Szkole Podstawowej Nr2 w Małkini Górnej toczyły się rozgrywki w Turnieju Zakładów Pracy. Do rywalizacji stanęły cztery drużyny, reprezentujące małkińskie zakłady: TV-EURO-SAT, AJINOMOTO, B.D. ART., i DOM-BUD. Jednakże drużyna "kablówki" w przededniu rozpoczęcia Turnieju wycofała się z rozgrywek. W Turnieju rywalizowano w piłce nożnej, koszykówce i siatkówce. We wszystkich podium wyglądało identycznie: B.D. ART., DOM-BUD, AJINOMOTO. Gratulujemy zwycięzcom Turnieju a pozostałym drużynom woli walki.    wyniki         foto
  Newsy:

Zapraszamy na Akcję Krwiodawstwa

 
  Newsy:

Wiedza o Gminie Małkinia Górna

  13 marca odbyła się XVI edycja konkursu pt. "Wiedza o Gminie Małkinia Górna". W trzech kategoriach wiekowych wystartowało ponad 80 uczniów małkińskich szkół. Uczestnicy musieli zmierzyć się z pytaniami dotyczącymi naszej Gminy z zakresu: historii i współczesności, ciekawostek, ekologii, kultury a nawet ortografii. W kat. szkół podstawowych kl. I-III najlepsi okazali się: Dawid Jagiełło, Ernest Arasim i Dawid Koroś. W kat. szkół podstawowych kl. IV-VI: Natalia Majewska, Gabriela Rytel i Dominik Rutkowski. W kat, Gimnazjum: Anna Łuniewska, Wioleta Suska i Sylwia Kłos. Gratulujemy. GALERIA
  Newsy:

  Newsy:

Sławek Wierzcholski i Nocna Zmiana Bluesa - foto

  Newsy:

Ferie 2014 - foto

  Newsy:

Konkurs z okazji Dnia Kobiet - Pytanie nr 4

Wymień przynajmniej trzy koła zainteresowań działające w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Małkini Górnej?
  Newsy:

Przegląd Piosenki i Przyśpiewki Ludowej

6 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Małkini Górnej odbędzie się Przegląd Piosenki i Przyśpiewki Ludowej. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież z gminy Małkinia Górna. regulamin
  Newsy:

  Newsy:

Turniej Zakładów Pracy

Informujemy, że 2 marca ruszają rozgrywki w Turniej Zakładów Pracy Gminy Małkinia Górna. Do udziału zgłosiły się następujące drużyny: TV-EURO-SAT, AJINOMOTO, DOM-BUD i BD ART. Turniej rozegrany zostanie 2,9 i 23 marca o godz. 11:00 w hali sportowej przy SP Nr2 w Małkini Górnej.
  Newsy:

regulamin KONKURSU

  Newsy:

Roztopy na lodowisku

Z uwagi na dodatnie temperatury Gminny Ośrodek Kultury i Sportu wstrzymuje wypożyczanie łyżew. Korzystanie z lodowiska jest dozwolone na swoim sprzęcie i własną odpowiedzialność.
  Newsy:

  Newsy:

https://scontent-b-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1/1779185_473090212812795_960949935_n.jpg

  Newsy:

Wieczorek Akordeonowy

W dn. 2 lutego miłośnicy akordeonu spotkani się na Wieczorku Akordeonowym w GOKiS Małkinia Górna. Gospodarzy reprezentowali T. Kopaniarz i C. Rostkowski, ze strony gości z GOKSiR w Goworowie wystąpili: P. Krupka, A. Kuśmierczyk, R. Ostrowski i T. Kuśmierczyk. Było to pierwsze tego typu spotkanie i nikt do końca nie wiedział czy muzyka akordeonowa znajdzie swoich odbiorców na naszym terenie. Jednak sala zapełniła się, a my mamy nadzieję, że występ przypadł Państwu do gustu. Serdecznie dziękujemy Panom akordeonistom, za mile spędzony wieczór.      >>galeria<<        >>film<<
  Newsy:

XV Grand Prix Małkini w biegach przełajowych

24 stycznia 2014r. zainaugurowany został cykl biegów przełajowych organizowanych nieprzerwanie od 15 lat przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małkini Górnej oraz przez Małkiński Klub Biegacza TEAM. Podczas piątkowych zawodów zawodnicy rywalizowali w ciężkich warunkach. Niska temperatura oraz ośnieżona trasa nie była sprzymierzeńcem do startu. Jednak ponad 60-ciu zawodników stanęło na starcie i nie odstraszyły ich trudne warunki pogodowe. Ogromnie cieszy nie spadające zainteresowanie zawodami wśród młodszych biegaczy. Liczymy, że aktywność „wejdzie im w krew" i w przyszłości jako dorosłe osoby również będą dbać o kondycję i zdrowie uprawiając sport.        >>więcej<<

  Newsy:

Zdj&eogon;cie

  Newsy:

  Newsy:

Zapraszamy na Turniej Zakładów Pracy

16 lutego ruszają rozgrywki w Turnieju Zakładów Pracy. W Turnieju mogą wziąć udział zakłady pracy prowadzące działalność na terenie Gminy Małkinia Górna. Turniej rozegrany zostanie w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej Nr2 w następujących terminach: 16, 23 lutego i 2 marca, początek zawsze o godz. 10:00. Zainteresowanych udziałem zapraszamy do zapoznania się z regulaminem zawodów.
  Newsy:

Zebranie Wolontariuszy WOŚP

http://aukcje.wosp.org.pl/images/siteHeadSticker01_pl.jpg

Uwaga Wolontariusze 22 Finału WOŚP. W dniach 21-24 stycznia w godz. 8-16 oczekujemy Was w GOKiS. Wszyscy musicie podpisać protokół zbiórki. Ponadto mam dla Was kilka drobiazgów, które otrzymaliśmy z Fundacji WOŚP. Zapraszamy wszystkie osoby, które wypełniały ankietę, również te które nie zbierały w dniu Finału.

  Newsy:

XV Grand Prix w biegach przełajowych

  Newsy:

Przegląd kolęd i pastorałek

W dniu 19 stycznia w naszym Ośrodku odbył się Przegląd kolęd i pastorałek. Tegoroczna edycja adresowania była do dzieci z klas IV-VI szkół podstawowych oraz młodzieży gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Uczestnicy przeglądu reprezentowali: Szkoły Podstawowe w Kańkowie i Glinie, Zespół Szkół w Prostyni, Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Małkini Górnej, Publiczne Gimnazjum Nr2 w Małkini Górnej oraz Zespół Szkół St. Staszica w Małkini Górnej. Dziękujemy wykonawcom i ich opiekunom, jurorom oraz Kamilowi i  Michałowi za okazaną pomoc.

 

  Newsy:

Finał  WOŚP - rozliczenie

http://aukcje.wosp.org.pl/images/siteHeadSticker01_pl.jpg

12 stycznia  po raz 22 zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Na naszych ulicach kwestowało 53 wolontariuszy, którym dzięki Państwa hojności udało się zebrać 10308,01zł. W GOKiS gdzie mieścił się małkiński sztab na krwiodawców czekał ambulans RCKiK w Warszawie, z którego skorzystało 52 osoby. O oprawę muzyczną  zadbali  DJ Kamil i Dj Magnus oraz zespół Mega Stars. O godz. 19:30 rozpoczęła się licytacji gadżetów WOŚP, z której uzyskaliśmy 1970zł. Tradycyjnie o 20:00 odbyło się "Światełko do nieba", którego fundatorem był Wójt Gminy Małkinia Górna. Nasz sztab prowadził też Aukcje Allegro, na których dostępne były usługi małkińskich przedsiębiorców. Uzbieraliśmy tu 1317,54zł.  W sumie nasz sztab podczas 22 Finału WOŚP zebrał: 13595,55zł; 10$; 20,38. Dziękujemy: Wolontariuszom, Wójtowi Gminy Małkinia Górna p. Markowi Kubaszewskiemu, Krwiodawcom, P. Komendant Ewie Ruszkowskiej oraz Policjantom z KP Małkinia Górna, p. Mirosławowi Dylewskiemu MSI i ARIUH,  p. Wojciechowi Kruszewskiemu Pizzeria Voyage, p. Przemysławowi Łabędzkiemu Kebab Pokusa, p. Beacie Brzózka Salon Kosmetyczny, p. Halinie Kamińskiej Zajazd Pod Sosnami, p. Małgorzacie Polak Sun Rays, firmom B.D. ART Pęscy S.J. i AJINOMOTO Poland Sp. z o. o., pracownikom ROCKWOOL Polska oraz wszystkim, którzy wsparli tegoroczny Finał.

>>>GALERIA<<<

  Newsy:

  Newsy:

http://aukcje.wosp.org.pl/images/siteHeadSticker01_pl.jpg

Ruszyły Aukcje Allegro naszego sztabu WOŚP. Aby zobaczyć co oferujemy, należy kliknąć w powyższy baner. Dotychczas do Akcji przyłączyli się: MSI i ARIUH p. M. Dylewski, Pizzeria Voyage p. W. Kruszewski, Kebab Pokusa p. P. Łabędzki, Salon Kosmetyczny p. B. Brzózka, Zajazd Pod Sosnami p. H. Kamińska, Sun Rays p. M. Polak, Firma B.D. Art Sp. z o.o. Uzyskane w ten sposób środki przekazane zostaną na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godną opiekę medyczną seniorów. Dziękujemy.

  Newsy:

Przegląd kolęd i pastorałek

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małkini Górnej zaprasza do udziału w Przeglądzie  kolęd i pastorałek. Przegląd odbędzie się 19 stycznia 2014r o godz. 14.00, adresowany jest do uczniów szkół podstawowych z klasy IV – VI, gimnazjum i starszej młodzieży mieszkającej na terenie gminy Małkinia Górna.
  Newsy:

Kalendarz 2014 MKS Małkinia

Kibiców i sympatyków MKS Małkinia informujemy, że u p. Prezesa MKS i w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu można nabyć kalendarz na 2014r. Ilość ograniczona.
  Newsy:

Obsługa rozrywkowa festynu

Zapraszamy zainteresowanych obsługą rekreacyjno - rozrywkową (wesołe miasteczko) festynu Nadbużańska Noc Świętojańska, do składania swoich propozycji, w terminie do 20 listopada 2013r. Oczekujemy informacji zawierającej propozycję finansową za udostępnienie terenu na wyłączność z podaniem rodzaju urządzeń i proponowanych usług jaki mogą Państwo zagwarantować podczas festynu w dniach 21-22 czerwca 2014r.
  Newsy:

Archiwum 2013

Archiwum 2012

Archiwum 2011

Archiwum 2010

Archiwum 2009

Archiwum 2008

Archiwum 2007

Archiwum 2006

Archiwum 2005